Kúzelník ako darček

Štandardný

Pokiaľ sa chystáte spraviť vašim deťom na narodeniny radosť, darujte im niečo, z čoho budú mať úprimnú radosť. Jednou z najkrajších vecí akú môžete dieťaťu darovať je vlastné detské ihrisko s hojdačkami a šmýkačkou. Podobným originálnym darčekom je aj súkromné vystúpenie nejakého šikovného šaša alebo záhadného kúzelníka. Deti ich milujú! Kúzelník vie vyčariť úsmev na tvári nejedného dieťaťa a jeho vystúpenie sa im vryje do pamäti na dlhé roky. Stať sa kúzelníkom je snom takmer každého malého dieťaťa, pretože práca kúzelníka je nielen pre deti, ale aj pre mnohých dospelých úplne fascinujúca. Všetky tie úžasné triky a kúzla nad ktorými si všetci lámeme hlavy, robí kúzelník bez najmenšieho zaváhania a my mu veríme každý jeden pohyb, ktorý pri tom urobí.

kuzelnik

Kúzelník si musí udržať rúško tajomstva

Trpezlivý kúzelník

Stať sa kúzelníkom však nie je ani zďaleka také ľahké, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Pri vystúpení síce všetko vyzerá veľmi jednoducho, no nenechajte sa tým pomýliť. Kúzelníci musia byť obdarení nesmiernou trpezlivosťou na to, aby sa z nich stali úspešní profesionáli. Kúzlo, ktoré trvá sotva minútu, musel kúzelník pred zrkadlom nacvičovať dlhé a dlhé hodiny, až kým bolo dokonalé a mohol s ním ísť pred publikum. A to je iba jeden trik, no koľko takých trikov vidíte počas jedného kúzelníckeho predstavenia? Veľa. A preto mi môžete veriť, keď vám poviem, že kúzelník si zaslúži každý jeden cent, ktorý obetujete na jeho vystúpenie. Pre neho je to odmena za jeho trpezlivosť a odhodlanie.

kuzelnik-3

Kúzelník si musí svoje triky poctivo natrénovať

Kúzelník má talent

Niekto má talent na kreslenie, iný na tancovanie a kúzelník má talent na kúzlenie. Áno, ak ste to doteraz nevedeli, kúzelníkom sa nemôže stať hocikto. Potrebujete veľký talent, pretože vymýšľať stále nové a originálne triky, ktoré uchvátia publikum, to nedokáže hocikto. Len tí najtalentovanejší kúzelníci patria k najlepším. Celé vystúpenie, každé kúzlo a každý pohyb kúzelníka musí byť jedinečný, pútavý, ale aj zábavný. Ak sa na pódium postaví niekto, kto iba ukazuje trik za trikom, nikoho to neupúta. Ľudia potrebujú vidieť šou, zažiť zábavu, na ktorú tak rýchlo nezabudnú a takú dokáže urobiť iba kúzelník profesionál.