Pre kvalitné led svetlá na auto je rozhodujúcich niekoľko parametrov. Viete, ktoré sú to?

Štandardný

Možnosti osvetlenia dosť závažne vplývajú na kvalitu jazdy. Preto vám odporúčame ozrejmiť si výhody led technológie a bez funkčných svietidiel sa v žiadnom prípade nevydať na cestu. O možných dôsledkoch radšej ani neuvažujme. S väčším zanietením a ochotou vám predstavíme led svetlá na auto, na ktoré sa po povinnosti celodenného svietenia neustále upozorňuje. Práve led svetlá na auto si vyslúžili na rôznych recenzných weboch prívlastkov TOP funkčné osvetlenie. Oproti starším typom svietidiel oveľa rýchlejšie vstupujú do popredia. Súvisí to predovšetkým s ich úspornou elektronickou výbavou, vďaka ktorej prechádza prúd v priepustnom smerom.

led svetlá na auto

LED svetlá na auto prinášajú samé výhody.

V čom spočíva „sila“ tohto osvetlenia?

Vyžarované svetlo sa tak stáva úzko spektrálnym, je rovnomerné, nevynecháva, pričom o celkovej výslednej kvalite rozhoduje aj farebné prevedenie. Pri led svetlách na auto si nemôžete vyberať z príliš rozmanitej palety farieb. Ide predsa o bezpečnosť ľudí na ceste. Príliš silné svetlo môže oproti idúce vozidlo oslepiť a slabým si na cestu veľmi neposvietite. Led svetlá na auto si vyberajte v spektrách teplej bielej až po studenú bielu, ideálne pri teplote do 6500 K. Na kvalitu led svetiel na auto vplýva aj štruktúra a chemické zloženie konkrétneho polovodičového materiálu. Menej sa prehrievajú a v dôsledku toho dochádza k menšej spotrebe elektrickej energie a následne aj pohonných hmôt. Pre čo najväčšie možné úspory prihliadajte pri výbere na konkrétne modely diód. Odporúčanou verziou je SMD a COB.

led svetlá na auto

LED svetlá na auto – predovšetkým kvalita.

Led svetlá na auto – výbava, za ktorou si treba stáť!

Tento typ osvetlenia prináša na cestách lepšiu bezpečnosť aj vďaka vyššej odolnosti voči nárazom, vibráciám a zlým poveternostným podmienkam. Led svetlá na auto podporujú moderný, luxusný dizajn. Funkčné a kvalitné osvetlenie nájdete len u overených predajcov, ktorí vám ponúknu spoľahlivé modely. Pri dennom svietení je dôležitá funkcia automatického vypnutia a zapnutia, homologizácia a výkon približne 2 x 5 W. Pre exteriérové použitie sa zamerajte aj na ich vodotesnosť a príjemný štýlový vzhľad.