Last minute Grécko – dokonalá dovolenka!

Štandardný

Len ťažko nájdete romantickejšie miesto na svete než je Grécko. Grécko je skutočne nádherná a nevšedná krajina, ktorá uspokojí aj toho najnáročnejšieho turistu a to bez ohľadu na to, či na dovolenke hľadáte oddych, históriu, zábavu alebo dobrodružstvo. A čo vás v Grécku vlastne čaká? Zafírovo modré more, prenádherné biele pláže s jemným pieskom, fascinujúci podmorský svet, usmievaví ľudia, chutná miestna kuchyňa, prírodné aj historické krásy a ešte omnoho viac. V Grécku si každý príde na svoje, má to však jeden problém. Ak do Grécka raz zavítate, s najväčšou pravdepodobnosťou už nebudete chcieť dovolenkovať nikdy inde, pretože táto krásna destinácia vám prirastie k srdcu. Dovolenka last minute Grécko jednoducho nemá konkurenta!

Last minute Grécko

Priezračná voda a jedinečná architektúra

Dovolenka last minute Grécko na ostrove

Aj vy ste vždy túžili po dovolenke na nejakom exotickom ostrove? Last minute Grécko vám splní aj tento sen! Vedeli ste, že najväčší úspech u turistov nemá ani tak samotné Grécko ako jeho okolité ostrovy? Určite ste už niekedy počuli o ostrovoch ako napríklad Kréta, Rhodos, Santorini, Mykonos, Peloponéz, Korfu, Lesbos, Kos, Zakynthos, Kefalonia či Elafonisi a teraz si predstavte, že týchto gréckych ostrovov je ešte omnoho viac a každý z nich je rovnako krásny a zároveň jedinečný. Okolo vás nič iné len horúci piesok, nekonečné more a panenská príroda, ktorá ešte nie je porušená turizmom. Last minute Grécko vás poteší aj počasím. Slnko tu svieti po väčšinu roka a teploty sa pohybujú okolo 28 až 34 stupňov.

Last minute Grécko

Fascinujúce Santorini

Grécko – čo treba vidieť?

Je jedno či cestujete ako jednotlivec, vo dvojici alebo ako rodina, dovolenka last minute Grécko je určená pre každého. A kam sa na potulkách Gréckom vydať? Za návštevu určite stojí hlavné mesto Atény, kde na vás čakajú mnohé pamiatky či iné atrakcie, rovnako ako aj antické mesto Delfy, najvyššia hora Grécka Olymp či slávna Meteora – podivuhodné kláštory na vrcholkoch pieskovcových skál. Nevynechajte ani svätú horu Athos, no pripravte sa na to, že na horu môžu vstúpiť iba muži. Ženy majú totiž vstup zakázaný. Plavba loďou poskytuje priestor kedy si môžete kláštory vyfotografovať. Grécko je skutočne jedinečná krajina, no najlepšie sa o tom presvedčíte na vlastnej koži.

Last minute Grécko

Farby na každom rohu