Led do auta rôznych pätíc a funkcií. Vyznáte sa v tom? 

Štandardný

Led osvetlenie do auta je úsporné, vysokokvalitné a nezaťažuje životné prostredie tak ako klasické halogénové svietidlá. Mladí vodiči ich zväčša používajú ako dizajnový prvok, ktorý nachádza uplatnenie predovšetkým v interiéri ich vozidiel. Led do auta chce mať takmer každý! Zlepšujú osvetlenie, “neoslepujú“ a majú mnoho prídavných funkcií. Aj vďaka tomu sa led do auta stáva fenoménom, do ktorého sa naozaj oplatí investovať! Životnosť led svietidiel sa prepočítava na desiatky rokov. To je jedným z hlavných parametrov, ktoré led žiarovky do auta povýšilo medzi nízkonákladové, bezpečné a úsporné svietenie pre takmer každý typ vozidiel. Led žiarovky do auta je možné domontovať aj do starších automobilov. Sortiment produktov led do auta je však nekonečný. Pred ich kúpou si zistite, na ktoré základné parametre si máte čo najviac “posvietiť“!

led do auta

LED do auta je skvelý spôsob ako oživiť jeho interiér.

Ktoré sú tie najlepšie funkčné vlastnosti pre led do auta?

Čoraz častejšie sa v súvislosti s led do auta hovorí o funkcii can-bus. Diódy s touto funkciou zabraňujú vysielať nepravdivú informáciu o vypálenej žiarovke. Pri výbere led žiaroviek do auta je dôležitým parametrom aj farebná teplota, teda chromatickosť. Meria sa v kelvinoch a udáva farbu svetla. Meraním sa takto potvrdzuje buď teplá biela (cca. 3000 K) alebo studená biela farba (6000 K). Led žiarovky do auta na vnútorné osvetlenie alebo na osvetlenie ŠPZ sa vyznačuje päticou SV8.5. Na palubnú dosku sa používa pätica T5 a pre smerovky a zadné svetlá BA15s.

led do auta

LED do auta obohatí vaše vozidlo.

Dôležité je, aby ste sa vo svojom aute cítili príjemne a bezpečne

Pohodlie a komfort za volantom potrebujeme všetci. To podporuje aj led do auta na vnútorné osvetlenie. Nemusíme použiť presne také, aby sme sa v aute cítili ako vo vianočnej rozprávke. Úplne stačí to, ktorým si posvietite na všetky nevyhnutné veci a príslušenstvo v aute. Moderné vnútorné led žiarovky do auta dnes už disponuje aj viac ako 36 SMD LED diódami. Väčšina takýchto svetiel je vybavená aj vypínačom s 3 základnými polohami – zapnutie – vypnutie a otvorené dvere. Tieto svetelné zdroje môžete použiť do osobných, nákladných vozidiel či obytných automobilov. Led do auta tak bude s vami všade na cestách!