Legíny ako správny outfit na cvičenie

Štandardný

Rozhodli ste sa pre nový outfit na cvičenie, ale neviete v čom vám bude najpohodlnejšie? Aj v posilňovni môžete vyzerať krásne. Dámske outfity na beh, posilňovanie či kolektívne cviky sú veľmi rôznorodé a pestrofarebné. Najlepším spodným dielom sú legíny. V mnohých prípadoch sú dokonca pohodlnejšie než tepláky. V legínach môžete robiť všetky druhy športov, aj také, pri ktorých si potrebujete natiahnuť svaly. Joga, beh a pilates sa tak stanú pre vás omnoho jednoduchšími. Dobre sa vám budú cvičiť aj obranné športy ako napríklad  krav maga, pri ktorých potrebujete robiť výkopy a iné manévre.

legíny

Legíny sa hodia na väčšinu športov.

Pružný materiál= polovica úspechu

V legínach sa dobre cvičí aj vďaka pružnému materiálu. Elasticitu zabezpečuje najčastejšie polyamid, lycra a v chladnejších dňoch bavlna. Aj vďaka týmto materiálom sa vám legíny prispôsobia. Obavy nemusia mať ani dámy s kilami navyše, keďže aj pre ne je nosenie legín pohodlné. Okrem toho potešia aj fitness fanúšičky, ktoré cvičia veľa a každý deň. Legíny dokonale obopnú vaše svaly. V žiadnych iných nohaviciach sa nedočkáte tak príťažlivej postavy ako v legínach.

Legínové trendy

Legíny dostanete kúpiť v rôznych farebných prevedeniach s rôznymi vzormi a nápismi. V tomto prípade sa fantázií medze nekladú, pretože platí, že pri cvičení vás môže byť vidieť aj na míle ďaleko. Čím farebnejšie outfity, tým lepšie. V kurze sú farby ako neónová oranžová, ružová či žltá. Aj prostredníctvom spomínaných nápisov môžete vyjadriť svoju osobnosť. Značky, mottá a slogany, ktoré vás sprevádzajú životom, môžete mať tak stále pri sebe. Pokiaľ ide o vzory, do popredia sa dostávajú camouflage, teda maskáčový vzor, rôzne ornamenty, zvieracie vzory a pod..

legíny

Maskáčový dizajn sa pre legíny ukázal byť trendy.

Ako zladiť legíny so zvyškom outfitu?

K legínam jednoducho skombinujete tielko, športovú podprsenku či tričko. Záleží len na vás a na tom, v čom sa vám dobre cvičí. Veľmi pekne vyzerá, ak zladíte s outfitom aj zvyšok vecí. Či už ide o športové náčinie, o činky a podložky na cvičenie alebo o fľašu na pitie, kombinovaním farieb tón v tóne nemôžete nič pokaziť. Nakoniec pridáte farebné a nápadné tenisky. Populárne športové značky ponúkajú nielen rôzny dizajn ale aj výšku tenisiek. Pri niektorých modeloch je dokonca aj podrážka prispôsobená napríklad na beh, squash či tenis. Sama si teda najlepšie vyberiete práve podľa toho, aký šport preferujete.