Letné topánky na rok 2017

Štandardný

Do práce, po vonku, do kaviarne, na festivaly, dovolenky… akokoľvek sa rozhodnete tráviť vaše leto 2017, budete potrebovať nie jedny letné topánky. Mnohé ženy sa už nevedia dočkať širokej škály rôznych letných topánok. Rôzne typy a štýly obuvi, ktoré sú v zime dosť obmedzené.

letné topánky

Šnurovacie letné topánky sú hitom tohto leta

Čo sa teda bude nosiť tohtoročné leto?

Pripravte sa na topánky, ktoré ponúkajú akési vyhlásenie vášho celkového štýlu. Do módy prichádza množstvo farieb, predovšetkým modrá, červená, oranžová, ale tiež neutrálne čierna,biela, šedá a béžová. Móda však bude viac zameraná na štýl.

Šnúrky, viazačky, mašle

Veľmi trendy budú rôzne letné topánky vysoké či nízke, ktoré sa viažu okolo členku, po lýtko alebo až ku kolenu. Rôzne viazanie okolo celej nohy, prípadne len v prednej alebo zadnej časti či po stranách budú to pravé. Opäť sa vrátia do módy tzv. gladiátorky, veľmi populárne budú tentokrát v čiernej farbe. K takýmto letným topánkam kombinujte len veľmi jednoduché oblečenie a to krátke šaty, alebo tričko s krátkymi nohavicami. K sukni voľte béžové viazané letné topánky. K takejto obuvi kombinujte málo doplnkov, jeden náhrdelník, samostatný náramok alebo náušnice (nikdy nie všetky dokopy). Čo sa týka kabelky/tašky, jednoznačne jednoduchá do ruky je tým pravým.

letné topánky

Topánky zvané „muly“

Letné topánky tzv. muly (mules)

Tento typ topánok môže byť na vysokom podpätku alebo na rovnom. Ide o otvorenú letnú obuv, ktorá pripomína šľapky, na chodidle však drží pevne, pretože drží chodidlá okolo priehlavku. Môže mať zatvorenú alebo otvorenú špičku, päta je stále otvorená. Laicky ich nazývame tiež „nazúvačky“ pretože si ich len nazujete bez pomoci obuváka. Muly sú jednoznačne novinkou a hitom leta 2017.

Rôzno-farebné neónové botasky a tenisky

K džínsom ale i k šatám, botasky sú novou každodennou obuvou. Sú mimoriadne praktické, pretože sú pohodlné a ľahké. Užitočné do mesta aj na festivaly.

letné topánky

Espadrilky

Espadrilky

Ľahké prírodné espadrilky akoby sa s nimi pretrhlo vrece. Jednoznačne ideálne letné topánky počas horúcich dní, ľahko sa kombinujú a perfektne sa nosia. Tiež ich nájdete v rôznych štýloch a prevedeniach, od balerínok cez viazané espadrilky až po sandálové vyvýšené.

Klasické špicaté lodičky

Špicaté lodičky s úzkym podpätkom sú proste nestarnúca klasika. Pôsobia veľmi žensky a elegantne. Hodia sa na bežný deň a do mesta, či do práce. Novinkou toto leto však budú rôzne výrazné farby, najmä modrá a biela.