Michael Kors okuliare

Štandardný

Značka Michael Kors začala písať svoju úspešnú históriu v roku 1981, kedy jedinečný dizajnér s vrodeným zmyslom pre pôvab a eleganciu Michael Kors predstavil svoju prvú kolekciu športového oblečenia. Jeho tvorba sa rozšírila o ďalšie jedinečné oblečenie, kabelky, topánky a doplnky. Obdobie pôsobenia Michaela Korsa, ako kreatívneho riaditeľa v renomovanej francúzskej značke Céline, malo obrovský vplyv na vnímanie jeho tvorby.

Michael Kors získal množstvo ocenení v módnom priemysle, ale aj za svoju filantropiu a neúnavnú angažovanosť v boji proti hladu vo svete. Svojou tvorbou vytvoril trvalé impérium luxusného životného štýlu s globálnym dosahom. Michael Kors okuliare sú toho súčasťou.

Michael Kors okuliare
Michael Kors okuliare pridajú pečať exkluzivity každému vášmu outfitu

Michael Kors okuliare plné vízie

Plne oddaný vízii štýlu, ktorý je moderný a sofistikovaný, vytvoril Michael Kors rad okuliarov, ktoré pridajú pečať exkluzivity každému módnemu outfitu. Vycibrený zmysel pre pôvab sa premietol vo vytvorení okuliarov, kde sa striedajú klasické línie, nové trendy a prepracované detaily. Expanzia obchodu s okuliarmi značky Michael Kors pokračuje od roku 2015, kedy kolekciu Michael Kors a MICHAEL Michael Kors začala vyrábať spoločnosť Luxottica.

Michael Kors okuliare
Polarizované Michael Kors okuliare

Moderné a elegantné

Slnečné a dioptrické okuliare Michael Kors prinášajú moderný pôvab, nadčasovú eleganciu s pečaťou exkluzivity. Výber najkvalitnejších materiálov, akým je taliansky acetát, či japonský titán, sú základom úspechu pri vytváraní kreatívnych tvarov s dokonalým zmyslom pre detail.

Značka Michael Kors je vrcholom amerického luxusu. Elegancia, sexy vzhľad a sofistikovaný dizajn sa odzrkadľuje v kolekcii slnečných a dioptrických okuliarov.

Luxusné okuliare Michael Kors sú vhodné na každodenné príležitosti i na výnimočné chvíle.