Mikiny sú znakom ležérnej elegancie

Štandardný

Ste skôr priaznivcom ležérnosti a pohodlia než tesného elegantného oblečenia? Na tom nie je predsa nič zlé, nemusí každý vyzerať ako biznismen, a teda mať na sebe košeľu, kravatu, nohavice a drahé topánky. Aj s voľným oblečením môžete dosiahnuť efekt vkusnej elegancie a zároveň neutratiť zbytočne vysoké čiastky za niečo, v čom by ste sa aj tak necítili dobre a prirodzene. Mikiny sa dajú výborne zladiť s akýmkoľvek druhom tenisiek a nohavíc. Dokonca k ním môžete nosiť sukne i šaty a nič tým nepokazíte. Obliecť si mikinu nutne neznamená kombináciu s teplákami a teniskami. Medze sa fantázii nekladú, a navyše moderné módne trendy už povoľujú miešanie akýchkoľvek druhov oblečení.

mikiny

Koblihy sú všade navôkol!

 

Mikiny ako vhodné oblečenie pre športovú činnosť

Keď idete po ulici a obzriete sa počas prechodného ročného obdobia okolo seba, zistíte, že mikiny do veľkej miery nosia športovo aktívni jedinci. Nie je nič príjemnejšie než si po namáhavých cvikoch vo fitku na seba nahodiť mikinu a ísť domov. Mikiny sú výborne aj počas samotnej fyzickej námahy, ako je napríklad beh v uliciach. Väčšinou sa v takom prípade poobzerajte po mikinách, ktoré sú vyrobené zo syntetického materiálu. Jednak je to z dôvodu, že materiál je veľmi ľahký, čiže ste počas behu ľahší a tým pádom vám zostane viac energie na dosahovanie svojich športových limitov. Pri behu sa samozrejme aj potíte, čo pre syntetický materiál nie je prekážkou, práve naopak. Športové mikiny podliehajú prísnym normám a technológiam, ktoré zapríčiňujú fakt, že odvádzajú vlhkosť.

mikiny

Najväčším trendom sú rôzne citáty a popisy

 

Nielen na šport, ale aj na doma, či do lesa

Mikiny sú univerzálnym módnym kúskom, ktorý je vhodný na takmer všetky aktivity, či už je to prechádzka v meste, návšteva kina, pubu, kaviarne, zbieranie húb vo vašom obľúbenom lese, alebo len tak počas zimy, keď máte doma chladno. Pokiaľ vaša práca nepodlieha prísnym normám ako je napríklad dress code, môžete ich nosiť aj tam. Mikina je tiež dobrým riešením ak príliš neobľubujete nosenie búnd. Na internete nájdete množstvo e-shopov, ktoré ponúkajú rôzne druhy mikín. Stačí si len vybrať.