Miniatúrny gsm odposluch v rôznych záujmových priestoroch

Štandardný

Nie ste detektív, no aj tak pre svoju vlastnú bezpečnosť a súkromie využívate vysoko kvalitné špionážne prístroje? K nim sa už zaraďuje aj moderný gsm odposluch pre monitorovanie pohybu a zvuku v rôznych priestoroch. Ste desiatky kilometrov vzdialení od svojej chaty? Predpokladáte, že niekto nedovolene vstúpil do Vašej kancelárie? Neuvažujte, ale o ochrane svojho majetku si buďte stopercentne istí! Špičkový gsm odposluch monitoruje záujmový priestor na neobmedzenú vzdialenosť. Práve neobmedzený dosah je hlavnou výhodou, ktorá povyšuje takýto odposluch k odporúčaným zariadeniam aj pre detektívnu činnosť.

gsm odposluch

Nemusíte tisnúť ucho k dverám, aby ste počuli niečo, čo nemáte počuť.

Na akom princípe to funguje?

Gsm odposluch si môžu užívatelia aktivovať na diaľku, a to z akéhokoľvek mobilného telefónu. Stačí, aby bol Váš odposluch vybavený platnou SIM kartou. Po vytočení jej čísla gsm odposluch okamžite prijme hovor a Vy môžete odpočúvať daný priestor. Špičkový odposluch disponuje aj automatickou aktiváciou hlasu, respektíve možnosťou zapnutia a vypnutia aj prostredníctvom sms správy.

Princíp vysoko citlivých zvukových systémov Vám jednoducho umožní monitorovať zvuky v reálnom čase s podporou mobilnej technológie. Gsm odposluch by nemal byť väčší, než je napríklad zápalková škatuľka. Rozmerovo miniatúrny a v rôznych prístrojoch dokonalé zakamuflovaný odposluch je spoľahlivým a nenápadným sprostredkovateľom relevantných dôkazov.

gsm odposluch

Ide o naozaj miniatúrne zariadenie, ktoré môžete umiestniť takmer kdekoľvek.

Po narušení priestoru gsm odposluch okamžite vytočí uvedené telefónne číslo  

Vysoko kvalitný gsm odposluch dokáže pracovať aj tri dni v pohotovostnom režime. Výdrž batérie po jednom nabití je približne 1 – 1,5 hod. neprerušovaného odposluchu. Súčasťou odposluchu je aj spínač, respektíve mikrofón, ktorý po aktivácii systému vytočí posledné volané číslo.

Gsm odposluch môžete používať aj na monitorovanie zvukov v interiéri Vášho vozidla. V takomto prípade je nutná špeciálna úprava zariadenia s kabelážou. Len tak ho bude možné pripojiť do autobatérie. Inteligentný odposluch do auta je vybavený aj druhým módom. Ide o možnosť detekcie hluku. Tento druhý mód sa automaticky aktivuje hneď po zaznamenaní hluku. Gsm odposluch Vás bude kontaktovať, ak hluk v priestore prekročí približne 40 – 45 db. Zariadenie pre odposluch má aj vstavané pohybové čidlo so snímacím uhlom 90°, a to v oboch smeroch. Vďaka tomu budete lepšie informovaní aj o tom najmenej podozrivom pohybe.