Moderné pánske tenisky nielen na šport

Štandardný

Tenisky členkové, slip on alebo vyslovene športové? Výber dámskych aj pánskych tenisiek je na trhu s obuvou nesmierne pestrý. Vybrať si svoje nielen značkové obľúbené tenisky si môže aj online každý. Niekoľké modely pánskych tenisiek za rozumnú cenu sa stávajú súčasťou botníka dnešného moderného muža. Hodia sa nielen pre ľahšie formy športových aktivít, ale aj na prechádzky v meste alebo v nenáročnejších prírodných terénoch. A ak od svojich nových topánok očakávate ľahkosť, dobrú priedušnosť, presne padnúci strih na vaše nohy, potom môžu byť pánske tenisky tou správnou obuvou aj pre vás.

pánske tenisky

Pánske tenisky sú zárukou pohodlia.

Moderné pánske tenisky plné pohodlia

Máte radi pohodlnú chôdzu a takú bežnú obuv, ktorá vám zaručí dostatok komfortu? Potom tenisky určite ňou môžu byť. Ponuka pánskych tenisiek vás iste uspokojí. Nájdete si v nej aj drahšie originálne značkové kúsky, ale aj pánske tenisky  vhodné na rôzne športy, ktoré zároveň ľahko použijete pri oddychu doma na záhrade alebo pri zdravotných prechádzkach.  A čo keď uvažujete o zmene svojho osobného štýlu obliekania? Prečo nezačať rovno pri teniskách? Ale môžete to urobiť tiež naopak. Najprv sa rozhodnúť a vybrať vhodný outfit v podobe oblečenia, a až potom sa pustiť do hľadania vhodnej obuvi.  Ak  budete mať vo svojom botníku niekoľko modelov pánskych tenisiek, môžete po nich siahnuť kedykoľvek.

pánske tenisky

Pánske tenisky sa hodia ku takmer každému typu oblečenia.

Tenisky ako súčasť  streetwearu

Tenisky sú jedným z najpestrejších modelov a strihov vo sfére pánskych topánok. Spájajú v sebe to najlepšie zo športovej obuvi. Charakteristický dlhý zvršok, šnurovanie a hrubšia podošva ideálna pre dennú aj streetwearovú outfitovú štylizáciu. Pánske tenisky sú dlhodobo hitom aj pre módnych návrhárov. Aj vďaka nim tenisky získavajú módne a jedinečné detaily. Zipsy, cvoky, hroty, lakovanie a prešívanie vyzerajú skvelo na dlhom zvršku. Okamžite priťahujú pozornosť okolia. Najzaujímavejšie modely tenisiek vyvolávajú pocit pohody. Charakteristické je zvýraznenie aj jednoduchého streetového štýlu, ktoré svojou povahou okamžite presunie outfit do úplne inej roviny.