Neviditeľný sťahovací pás robí malé zázraky

Štandardný

Aj vy ste už počuli o sťahovacom páse, avšak stále sa tejto možnosti stránite a ani samy úplne presne neviete prečo? V minulosti funkciu sťahovacích pásov  plnili korzety, ktoré sa nosili každý deň. A verte či neverte naše predchodkyne aj vedeli prečo.  Sťahovací pás je skrátka taký malý zázrak, ktorý vám opticky zoštíhli postavu a uberie až jednu či dve konfekčné veľkosti . Dokáže vám teda vytvoriť tie správne ženské krivky v priebehu chvíle! Stále váhate?  Je nám jasné, že ideálnou možnosťou by bolo nejaké to kilo či dve schudnúť, ale povedzme si úprimne, že to chce čas a s pribúdajúcim vekom je neustále ťažšie udržať naše brušné partie v akej-takej forme. A oproti minulosti tu máme ešte jednu obrovskú výhodou v tom, že dnes sú sťahovacie pásy úplne neviditeľné.

Sťahovací pás opticky zoštíhľuje

Sťahovací pás opticky zoštíhľuje a dokáže ubrať jednu až dve konfekčné veľkosti

Sťahovací pás na bežné nosenie

Možno ste doteraz sťahovací pás nosili len pri nejakej vzácnej príležitosti ako je napríklad svadba či ples. Chceli ste skrátka vyzerať a hlavne cítiť sa aspoň v ten jeden večer dokonale. Čo vám však bráni nosiť tento malý zázrak pravidelne? Každý deň by predsa mal byť pre vás výnimočný a možno vás práve jeho každodenné nosenie motivuje k tomu, aby ste začali aj pravidelne cvičiť a stravovať sa zdravšie ako doteraz.  Veď si len predstavte ten pocit, že by ste jedného dňa dosiahli takú postavu aj bez pomoci sťahovacieho pásu. A dovtedy vám sťahovací pás urobí menšiu službičku a vytvaruje menšie nedokonalosti postavy za vás.

Sťahovací pás

Sťahovací pás motivuje k pravidelnému cvičeniu a zdravému stravovaniu

Sťahovací pás lieči

Úloha sťahovacieho pásu však nie je len estetická, ale aj zdravotná. Sťahovací pás vám napríklad pomôže po operácii brucha alebo pôrode. Úloha sťahovacieho pásu tu nekončí len pri správnej opore pre váš chrbát, ale dokáže aj výrazne stíšiť pooperačnú bolesť a urýchliť celkové zotavenie. To určite ocenia hlavne mamičky, ktoré sa musia postarať o svoje novonarodené bábätko a teda prekonať popôrodné bolesti oveľa rýchlejšie ako pri iných zákrokoch. Okrem toho je vhodný aj na šport, keďže jeho nosením si posilňujete brušné svalstvo a zaručujete tú správnu oporu chrbáta.

Tehotenský sťahovací pás

Sťahovací pás dokáže urýchliť celkové zotavovanie