Slnečné okuliare Michael Kors: história a vznik značky

Štandardný

Oči sú to najcennejšie čo máme a chrániť svoje oči pred ostrým slnkom (nie len počas dovolenky) pomocou slnečných okuliarov je nie len módne ale teda aj nutné. Slnečné okuliare Michael Kors sú značkové okuliare, ktoré poskytujú kvalitnú ochranu pred silným slnečným UV žiarením. Okrem toho, slnečné okuliare Michael Kors perfektne sadnú skutočne každému a vyzerajú vždy štýlovo. Ale čo vlastne znamená značka Michael Kors?

dámske okuliare

S okuliarmi od Michael Kors budete jednoducho neodolateľná.

Kto je Michael Kors?

Michaelova mama bola ex modelka a už od útleho detstva v ňom pestovala cit k móde a k tomu, čo znamenala elegancia a štýl. Keďže nákup kvalitného oblečenia bola ich pravidelná spoločná aktivita, Michael rýchlo zistil, že v jednoduchosti je krása. Už vo veku 10 rokov začal navrhovať tričká a tielka pre dievčatá od susedov. Neskôr, počas školy a hneď po škole vo veku 19 sa vrhol na textilné návrhárstvo. Vo všetkých zamestnaniach exceloval, všade bol veľmi obľúbený pre priateľskú osobnosť a skvelý vkus.

Slnečné okuliare Michael Kors

Okrem oblečenia sa Michael Kors venuje návrhom rôznych doplnkov, kabeliek, topánok, vôní, dioptrických a slnečných okuliarov. Jeho optické kolekcie kombinujú luxusný životný štýl a každodennú sofistikovanosť s bezchybným zmyslom pre štýl. Materiál na výrobu slnečných okuliarov Michael Kors sa používa kov a plast. Slnečné okuliare Michael Kors sa skladajú z klasických rámov s jemnou konštrukciou a dôrazom na detail. Kolekcia slnečných okuliarov Michael Kors sa skladá z okuliarov pre mužov a ženy, ktoré sú vybavené ochrannou známkou dizajnéra. Takéto okuliare oživujú moderné dotyky v klasike. Tieto slnečné okuliare zvýrazňujú jedinečný prístup dizajnéra k dnešnej trendy móde.

pánske okuliare

Štýlové pánske okuliare Michael Kors.

Michael Kors – záruka kvality a elegancie

Jeho formula spája jednoduchosť, luxus a ľahkosť, a symbolizuje minulosť, prítomnosť a budúcnosť vidí v športovom oblečení. Aj dnes po mnohých rokoch v brandži stále pracuje na rovnakom princípe, s akým začínal. Michael Kors verí, že bez ohľadu na to, ako sa móda časom mení, ženy stále vyhľadávajú rovnaký typ oblečenia. sú to odevy, ktoré vyzerajú dobre bez ohľadu na postavu, váhu, tvar, aby sa cítili príjemne a príťažlivo v každej situácii.