Opaľovacie lehátko, o ktoré sa „bije“ celá rodina

Štandardný

Vždy, keď príde jar, povieme si celá rodina, že je čas kúpiť ďalšie opaľovacie lehátko. Jedno totiž 4 člennej rodine nestačí a každé leto sa „bijeme“ o miesto na ňom. Kvalitné opaľovacie lehátko oceníte nie len v lete. Také lehátko poskytuje viac ako len pohodlné sedenie. Väčšinou si naň ľudia sadajú a líhajú pre relax a komfort s dobrou knihou alebo len tak s privretými očami a vychutnávaním si slnečných lúčov. Dokonalá domáca pohoda aj vonku.

opaľovacie lehátko

Obľúbené opaľovacie lehátko

Opaľovacie lehátko nie je len na opaľovanie

Opaľovacie lehátko je perfektné. Ak ho vo vašej záhrade máte tiež, iste si naň každý deň po práci v lete bežíte sadnúť a stráviť tak podvečerný pokoj. Okrem toho, že sú lehátka zvyčajne pri bazéne, využijete ho pokojne aj v záhrade a niekedy aj v zimnej záhrade alebo vo väčšom priestore interiéru domu. Vonkajšie opaľovacie lehátko je zvyčajne z ratanu alebo z dreva. Všetok náš záhradný nábytok je z dreva a tak aj naše opaľovacie lehátko. Vždy na zimu ho presúvame do interiéru, kam sa náramne hodí. Na jar ho zvyčajne trošku ošetríme, natrieme špeciálnym impregnačným náterom n a drevo a vynesieme opäť von do záhrady. Keď sa operadlo lehátka zloží, je v úplne vodorovnej polohe. To je asi dôvod, prečo tam nie raz nájdeme niektorých členov rodiny spať a ťažko prosiť, aby na noc prišli dnu. Takže opaľovacie lehátko slúži aj ako náhradná exteriérová posteľ počas suchého leta.

opaľovacie lehátko

Hodí sa aj do interiéru

Na dovolenke…

Naše lehátko sa dá zložiť pre lepšie uskladnenie a verte, ak by sa dalo, tak si ho naši berú so sebou aj na dovolenky. „Našťastie“ je príliš ťažké. Nevedia si zvyknúť na tie klasické plastové plážové lehátka, aj keď ja si myslím, že sú mimoriadne praktické. Minimálne z hygienického hľadiska, keďže sa na nich vystrieda nespočetne veľa ľudí. A potom, aké by bolo čaro dovolenky a piesku, ak by ste si naň nemohli ľahnúť?