Orac Decor pre skrášlenie bývania

Štandardný

Hlavným oborom firmy Orac Decor je dizajn interiéru. Táto firma už viac ako 40 rokov s veľkou vášňou vyvíja a vyrába dekoratívne povrchové úpravy pre interiér. Po všetkých tých rokoch je Orac napriek úspechu a veľkým obratom stále rodinný podnik. Táto spoločnosť vymyslela jedinečnú syntetickú technológiu (Duropolymer®, Durofoam® & Purotouch®) na výrobu ich dekoratívnych prvkov. Je to ideálny spôsob, ako ponúknuť mimoriadne vysokú kvalitu v kombinácii s jemným povrchom a jednoduchou inštaláciou. Uľahčuje renováciu interiéru alebo dokončovacie práce. Všetky výrobky firmy Orac je možné natierať a mnohé sú multifunkčné. Obrovský sortiment spoločnosti siaha od soklov a dekoratívnych prvkov až po rímsy. A rok čo rok pokračujú aj v inováciách. Jedná sa o širokú škálu štýlov: klasický, okrasný až moderný. Vďaka jednoduchosti a technickej vynaliezavosti ponúka nová kolekcia Modern neobmedzené možnosti pre interiéry a dáva klientom slobodu navrhnúť svoj priestor akýmkoľvek spôsobom.

orac decor
Dekorácie od Orac Decor posúvajú interiér na vyšší level

Pokrokové materiály

Dekorácie Orac sú vyrobené z pokrokových materiálov, takže sú odolné, ľahké a ľahko sa inštalujú. Tieto jedinečné vlastnosti výrobkov odlišujú profily Orac Decor od výrobkov z dreva alebo sadry. Väčšina výrobkov firmy Orac Decor je vyrobená z vysoko kvalitného polyuretánu, ktorý umožňuje ostré detaily. Výrobky sú aj vo flexibilnej variante – Orac Flex má k dispozícii veľké množstvo rímsových líšt, panelových líšt a soklov. Všetky tieto výrobky môžu byť samozrejme natreté. Produkty Orac sa často používajú v pohostinstvách a reštauráciach pre svoje silné stránky a dlhú životnosť. Decor je veľmi odolný a vydrží dlho. Aj preto sa často používa pri stavbe hotelov.

orac decor
Štýlová kuchyňa s dekoráciami od Orac Decor

Jedinečný dizajn od Orac Decor

Orac Decor vám umožní vniesť do vášho domu krásny, vysoko kvalitný a dlhotrvajúci dizajn. Firma sa neustále usiluje o zlepšovanie vo všetkých oblastiach. Aj keď to znie teoreticky jednoducho, v praxi si cieľ spoločnosti vyžaduje značné úsilie od vývoja produktu až po jeho predaj. V každom oddelení sa pozornosť zameriava najmä na zákazníka. Majú iba jeden hlavný cieľ: dosiahnuť perfektne vyzdobený priestor a nadšeného zákazníka.