Pánske a dámske hodinky – ideálny darček aj pre náročných

Štandardný

Vybrať vhodný narodeninový, alebo aj iný darček, napr. pri príležitosti maturity, promócií, zásnub, sobáša či rôznych okrúhlych výročí alebo povýšenia v práci, je niekedy skutočne náročné a vyžaduje si to trocha času a námahy vybrať niečo, čo obdarovaného skutočne poteší. Darčeky môžu byť naozaj rôzne – praktické, ako napr. kvalitná prírodná kozmetika, mimoriadne hodnotné, ako napr. šperky, ale obľúbené sú aj rôzne druhy hlavne vtipných darčekov a tiež cestovanie a dovolenky, teda zážitkové darčeky. Zabudnúť nesmieme samozrejme ani na pánsku aj dámsku módu, obuv a doplnky (v tomto prípade je už ale potrebné poznať obdarovanú osobu bližšie a osobnejšie). A práve módne doplnky, ako sú napr. pánske a dámske hodinky, kožené peňaženky či tašky a kabelky, sú veľmi vďačným typom darčeka, ktorý nikoho neurazí, je elegantný a pritom prakticky využiteľný.

Pánske a dámske hodinky – šperk a módny doplnok v jednom

dámske hodinky

Dámske hodinky sú skvelým darčekom pre každú príležitosť

Ak niekomu plánujeme darovať pánske alebo dámske hodinky, mali by sme dobre poznať jeho štýl a typ obliekania, aký preferuje. Len na základe toho dokážeme vybrať správne hodinky, ktoré môžu byť skutočným elegantným a hodnotným šperkom, ale aj módnym doplnkom v športovom štýle. Aktívny, športovo orientovaní ľudia určite skôr uvítajú kvalitné pánske alebo dámske hodinky v športovom dizajne a naopak formálne pracovné pozície a oblečenie si vyžaduje klasický a elegantnejší dizajn hodiniek. Dámske hodinky zvoľte aj na základe toho, aký typ šperkov dáma uprednostňuje – obľubuje skôr striebro alebo zlato?

Kvalita je prvoradá!

dámske hodinky

Zle vybrané Dámske hodinky môžu spôsobiť foux pas pri dôležitých situáciach.

Kvalita je pri výbere každého darčeku prvoradá a platí to aj pre pánske a dámske hodinky, pretože nič nie je nepríjemnejšie ako darovať niekomu nekvalitné dámske alebo pánske hodinky, ktoré už po pár mesiacoch užívania prestanú fungovať alebo javia známky predčasného opotrebovania (ošúchaný vzhľad, odlupujúca sa farba remienku, prasknuté sklíčko a pod.) V takom prípade je lepšou voľbou kupovať rôzne druhy vtipných darčekov ako šetriť na kvalite na nesprávnom mieste.