Pánske elegantné topánky

Štandardný

Mať vo svojom šatníku tenisky a voľnočasovú obuv je síce dobrá vec, no aspoň raz za čas sa vyskytne príležitosť, kedy tie tenisky musíte vymeniť za niečo elegantnejšie a vhodné na vzácne príležitosti. Pánske elegantné topánky sú jednoducho „must have“ a ak ich ešte nemáte, máte veľký problém. Niektorí muži nosia elegantné topánky denne, pretože to buď vyžaduje ich práca alebo je to ich štýl obliekania. Vybrať si tie správne elegantné topánky však dá niekedy poriadne zabrať, nie preto, že by bola ponuka trhu malá, ale preto že hoci sú obchody plné topánok, len malá časť z nich je dostatočne kvalitná a pohodlná. Práve preto je dôležité, aby ste mali aspoň nejakú predstavu o tom, čo chcete.

pánske elegantné topánky

Aspoň jedny pánske elegantné topánky do šatníka každého muža

Kožené pánske elegantné topánky

Keď kupujete pánske elegantné topánky, potrebujete kvalitu a tú vám zaručí koža. Nesnažte sa zbytočne ušetriť, pretože na topánkach sa šetriť nedá, resp. dá, ale pocítia to vaše nohy a aj peňaženka, pretože za krátky čas ich budete potrebovať vymeniť za nové – lepšie. Elegantné topánky z kože sú to najlepšie čo môžete v obchode dostať – sú odolné, prispôsobia sa tvaru vášho chodidla a ak sa o ne budete dobre starať, budú vám slúžiť dlhé roky. Pri výbere topánok dbajte na to, aby boli pohodlné a vaša noha v nich nijako netrpela. Ak pocítite akýkoľvek diskomfort alebo vám nesadne strih, neberte ich a radšej hľadajte ďalej.

pánske elegantné topánky

Skúste to odvážne a farebne

Pánske elegantné topánky – ako ich zladiť?

Pánske elegantné topánky však musíte vedieť aj nosiť a vhodne zladiť s oblečením. Ak ich plánujete nosiť k obleku, myslite aj na ich farbu, pretože platí, že topánky k formálnemu oblečeniu by mali byť o odtieň tmavšie, než je váš oblek. Nikdy nevoľte pánske topánky bledšie než je váš outfit a ak si aj nie ste istí ich farbou, vsaďte na istotu a voľte čiernu klasiku. Napríklad sivé obleky sa najlepšie ladia s čiernymi, hnedými a vínovo-červenými topánkami. Pánske elegantné topánky by mali farebne ladiť aj s vašim opaskom a čo sa lesku týka, na bežné nosenie do práce voľte matné topánky, no na príležitosti akými sú ples, svadba či promócie sa nosia výlučne lesklé pánske topánky.