Pánske hodinky – krásny doplnok, na ktorý netreba zabúdať

Štandardný

Kedysi patrili hodinky na ruke k úplnej samozrejmosti a nosil ich takmer každý – muži, ženy a dokonca aj školopovinné deti, ktoré už ovládali a poznali určovanie času na základe veľkej a malej ručičky. Dnes je ale všetko trochu inak, doba aj technológie pokročili a väčšinu ľudí vidíte sledovať a kontrolovať si aktuálny čas hlavne na mobilných telefónoch a pomenej je už tých, ktorí ostali verní aj klasickým hodinkám na ruke. Napriek tomu, že si čas môžeme odkontrolovať na moderných mobilných telefónoch, nemali by sme na klasické dámske aj pánske hodinky úplne zabudnúť, pretože ak už dnes aj čiastočne strácajú svoju praktickú funkciu výhradného ukazovateľa a meradla času, určite nestrácajú charakter skvelého módneho doplnku, ktorý je ukazovateľom vášho vkusu a štýlu.

pánske hodinky

Hodinky – pánske šperky

Šperk vhodný pre každého muža

Páni na rozdiel od dám nemajú až takú bohatú a pestrú škálu možností ako doplniť či doslovne „vyšperkovať“ svoj vzhľad, takže je rozhodne na škodu, ak opomínajú taký vzácny a dôležitý detail, akým sú práve pánske hodinky v každodennom pánskom outfite. Pánske hodinky, prípadne manžetové gombíky sú zväčša jediným šperkom muža tak prečo to nevyužiť vo svoj prospech a nezadovážiť si aspoň dva či tri naozaj kvalitné modely, ktoré môžete vhodne kombinovať na rôzne typy príležitostí (napr. klasické štýlové hodinky na každodenné nosenie, športové hodinky na rôzne voľnočasové aktivity a elegantné spoločenské pánske hodinky vhodné aj na mimoriadnu príležitosť)?

pánske hodinky

V ostatnej dobe sú veľmi trendy drevené pánske hodinky

Pánske hodinky s koženým remienkom sú nestarnúcou klasikou

Pánske hodinky si vyberáme na základe rôznych kritérií, ako sú napr. funkcie, ciferník, ale dôležitý je aj celkový dizajn. Z hľadiska estetického vzhľadu a dizajnu pánskych hodiniek je veľmi podstatným prvkom remienok, ktorý môže byť vyrobený v rôznych prevedeniach. K najstaršej klasike overenej rokmi určite patria kožené remienky, ktoré dobre odolávajú vode a sú ideálnym riešením aj pre ľudí s alergiou na kovy. Aj keď kožené remienky ponúkajú na výber množstvo farebných variant, vždy dbajte o farebné zladenie kožených prvkov a doplnkov outfitu, napr. kožený opasok by mal ladiť s farbou koženého remienka na hodinkách. Elegantné pánske hodinky nakúpite i TU.