Pánske jarné topánky aj v retro štýle

Štandardný

Pánske jarné topánky, ako už sám názov napovedá, sa nosia hlavne v jarnom období. Jedná sa o topánky do prechodného počasia. Dážď a prehánky sa striedajú so suchšími dňami a celkovo vyššími teplotami. Topánky sa preto musia takýmto meniacim sa podmienkam vhodne prispôsobiť. Pánske jarné topánky sú dostupné v širokej pestrosti a kvalite. Muži aj ženy  môžu na jar siahnuť po klasických teniskách. Rozličnej farby, dizajnu, materiálov  a rozličnej výšky. Nič nepokazíte ani s tzv. desert boots. Sú to vlastne naše  klasické  a obľúbené semišky. Sú ľahké, pohodlné a vhodné k športovému jarnému outfitu.

pánske jarné topánky

Rôzne farby aj strih

Tenisky sú a budú stále trendy

Pre niektorých  sú tu ešte dva tipy. Boat shoes – nemusíte byť ani námorníkom a pritom vám môžu padnúť úplne ideálne. Sandále – pohodlné nosenie, hlavne v teplejších jarných dňoch v prevládajúcej hnedej farbe a koženných materiáloch. A čo svieže jarné sneakers ako obľúbená obuv pre pánov? Hoci by niektorí muži najradšej chodili celý rok v jedných topánkach, sú aj takí, ktorí sa radi obujú podľa daného ročného obdobia aj podľa príležitosti. Takí muži nemusia zúfať, pretože pánske jarné topánky sú doslova v širokom výbere.

Tenisky alebo mokasíny?

V prvom rade sú tu tenisky. Tie budú trendy snáď navždy, čo je dobrá správa hlavne pre mladšie generácie, pretože tie tenisky skrátka milujú.  Veľmi módnym typom tenisiek sú tzv. sneakers. Typické sú tým, že majú vyššiu podrážku, väčšinou sú veľmi farebné a tiež pohodlné. Pokiaľ vám tenisky pripadajú pre niektoré príležitosti príliš športové alebo jednoducho nevhodné, vyberte si elegantné mokasíny. A až prídu teplejšie dni, pokojne siahnite po sandáloch.

pánske jarné topánky

Čierna nič nepokazí

Retro pánske jarné topánky

Niektorí z vás už možno netrpezlivo čakajú na nové kolekcie tenisiek. Čo sa teda bude na jar nosiť a ktoré modely stoja za to vyzdvihnúť? V dnešnej dobe sa dá skvele skĺbiť pohodlie a dizajn. Na retro modely topánok sa môžete tiež tešiť.

pánske jarné topánky

Retro štýl