Pánsky opasok – dokonalé detaily tvoria dokonalý outfit

Štandardný

V móde je dôležité nielen nájsť tie správne kúsky, ale tiež sa ich naučiť vzájomne vhodne kombinovať a používať, tak, aby všetko spoločne ladilo až po ten najmenší detail, lebo rovnako ako môžete jedným vhodne zvoleným módnym doplnkom (napr. šperkom či opaskom) celý outfit vylepšiť a rozžiariť, nesprávna voľba módneho doplnku naopak dokáže celkový dojem a vizáž pokaziť. Ani dokonale vybavený šatník plný tých najlepších módnych kúskov tak nie je zárukou že váš outfit bude mať naozaj šmrnc, ak podceníte detaily, ako sú napr. správne pánske opasky, hodinky, kravaty či obuv. Vedeli ste napríklad že kožený pánsky opasok by mal farebne ladiť s topánkami či dokonca s koženým remienkom na pánskych hodinkách?

Pánske opasky

Odporúčame zladiť farbu a štruktúru pánskeho opasku s topánkami.

Pravá koža nikdy nesklame

Ako sa hovorí „nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci“ – toto pravdivé a výstižné heslo platí aj pre oblasť pánskej a dámskej módy, obuvi a doplnkov, pretože práve tu je kvalita často rozpoznateľná už na prvý pohľad. Napr. taká kožená dámska a pánska obuv či už poltopánky, lodičky alebo čižmy, sú z kvalitne opracovanej pravej kože viditeľne odlišné od lacných topánok z trhovísk a čínskych obchodov. Nehovoriac už o pohodlí pre naše chodidlá, kvalite či životnosti takejto obuvi. Pravá koža je jednoducho fenomén, ktorý nikdy nesklame nielen čo sa týka obuvi, kabeliek, oblečenia či bytového dizajnu, ale aj módnych doplnkov, ako sú napr. dámske a pánske opasky či peňaženky.

Ako vybrať tie správne pánske opasky?

Výber vhodného pánskeho opasku okrem kvality, materiálu a správnej dĺžky ovplyvňujú ďalšie dôležité kritériá ako je farba, šírka a spona. Podľa šírky či veľkosti spony treba dôsledne rozlišovať najmä pánske opasky vhodné k elegantnému obleku alebo k voľnočasovým nohaviciam a džínsom. Kým k pánskym oblekom sa nosí užší pánsky opasok z hladkej kože s decentnou, elegantnou a plnou sponou, džínsy znesú aj väčšie a extravagantnejšie spony, rôzne vybíjania či iné zaujímavé detaily na opasku.

opasky pre pánov

Pánske opasky môžete skvelo skombinovať aj s ležérnejším oblečením.