Peňaženka ako darček vždy poteší

Štandardný

Možno, že si ani v priebehu dňa neuvedomujeme, koľkokrát za deň nejakým spôsobom manipulujeme s našou peňaženkou. Berieme to akosi automaticky. Výber charakteru peňaženky je veľmi dôležitý. V dnešnej dobe nie je už peňaženka len dôležitou vecičkou ale stala sa súčasťou každého z nás. Mala by nám štýlovo sadnúť, mala by sa páčiť a mala by byť praktická. Dôležitý je tiež materiál, z ktorého je peňaženka vyrobená, aby sa nám za chvíľu nerozpadla. Najlepšie je nemať len jednu peňaženku ale vlastniť ich hneď niekoľko a striedať ich podľa nálady alebo aj príležitosti.

peňaženka

Pánska kožená peňaženka perfektná ako darček k sviatu

Chcete potešiť niekoho novou peňaženkou?

Uvažujete o praktickom a vkusnom darčeku v podobe pánskej alebo dámskej peňaženky a neviete, ako si z neprebernej ponuky peňaženiek vybrať? Samozrejme, že prístup je individuálny, dobré je poznať viac obdarovanú osobu. Pre niekoho je dôležitý materiál, vhodná veľkosť alebo ten správny tvar a farebnosť peňaženky.

Vhodná veľkosť peňaženky

Pri rozhodovaní sa o veľkosti peňaženky premýšľajte nielen tom, čo všetko chcete v peňaženke mať, ale aj do akej kabelky či tašky ju budete dávať a občas aj hľadať. Pri návštevách spoločenských akcií vám stačí malá jednoduchá peňaženka. Presne taká, aby sa zmestila do listovej dámskej kabelky. Na bežné každodenné nosenie sa zase hodia peňaženky väčšie s väčším množstvom vreciek na doklady alebo kreditky. Pánsku peňaženku ako darček taktiež vyberajte s ohľadom na ich nositeľa. Muž ju často nosí priamo vo vrecku nohavíc.

peňaženka

Pre dámy znamená peňaženka úplne všetko

Nezabúdajte na správny tvar peňaženky

Dámske peňaženky sú k dostatiu v rôznych tvaroch. Vybrať si môžete obdĺžnikové, štvorcové a iné. Vyberte si takú peňaženku, ktorá sa vám bude dobre držať v ruke. Pre slávnostné príležitosti si môžete zvoliť aj peňaženku, ktorá bude mať atypický tvar alebo nejaké výrazné a netradičné zdobenie. Pánske peňaženky sa svojím tvarom väčšinou príliš nelíšia. Bývajú štvorcové a menších rozmerov. Dámska aj pánska peňaženka môže byť v športovom či elegantnom prevedení.