Plavba loďou – každý deň niečo nové

Štandardný

Patríte k tým, ktorí toho už precestovali naozaj veľa? Máte pocit, že ste boli už skoro všade a vyskúšali ste už všetko? Ležali ste na nádherných plážach, vyskúšali rôzne adrenalínové zážitky či spoznali históriu krajín. Chceli by ste ale zažiť niečo nové? Vydajte sa na dovolenku, kde budete zažívať každý deň niečo nové. Večer budete zaspávať pohľadom na neskutočný západ slnka a ráno sa prebudíte a budete na úplne inom mieste ako deň predtým. Plavba loďou bude pre vás vysnívanou dovolenkou.

plavba loďou

Plavba loďou skrz európske metropoly stojí za to!

Plavba loďou ponúka more možností

V prípade, že sa vám tento typ dovolenky zapáčil, stačí si zbaliť kufor a vybrať plavbu loďou, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Vybrať si môžete podľa trás, ktorými lode pôjdu, teda mestá či krajiny, ktoré by ste chceli navštíviť. Výhodou plavby loďou je, že za jednu dovolenku sa ocitnete na viacerých miestach, čo len tak hocijaká dovolenka neumožňuje. Na lodi budete mať o bohatý program postarané. Môžete sa celý deň zabávať alebo len oddychovať a ležať pri bazéne.

V prípade, že sa budete chcieť okúpať v mori, na zastávkach z lode vystúpite a môžete pokračovať v oddychovaní na pláži. Alebo môžete spoznávať danú krajinu, ochutnávať miestne špeciality či nakupovať oblečenie alebo suveníry. Následne sa vrátite na loď, kde pokračujete v zábave až do neskorých ranných hodín plný očakávaní, čo všetko zažijete ďalší deň. Nemusíte mať obavy, že vás bude plavba loďou stáť veľký balík peňazí. Dovolenka na lodi je porovnateľná s dovolenkou na pláži. Pritom za tie isté peniaze zažijete a uvidíte omnoho viac, ako z lehátka na pláži na klasickej dovolenke.

plavba loďou

Plavba loďou je vhodná aj pre deti, ktoré si prídu na svoje.

Plavba loďou vhodná aj pre deti

Pokiaľ chcete na dovolenku na lodi zobrať aj svoje deti, voľte takú, ktorá ponúka aj animačný program. A zároveň takú, kde si môžete byť istý, že tam detský hluk a bláznenie nebude nikomu vadiť. Predsa len na dovolenky chodia aj ľudia, ktorí počítajú s tým, že tam bude absolútny pokoj a ticho a nikto ich pri relaxovaní nebude rušiť. V prípade vhodne zvolenej dovolenky si buďte istí, že vy si dokonale oddýchnete a zrelaxujete. Vaše deti sa dosýtosti vybláznia na rôznych atrakciách, ktoré lode ponúkajú a po celý deň budú mať vďaka vyškoleným animátorom o bohatý program postarané.