Plavba loďou ponúka iné pohľady na svet

Štandardný

Milujete nevšedné zážitky, na ktoré hneď len tak nezabudnete? Alebo hľadáte nové spôsoby, ako vidieť pôvab vašich obľúbených miest zakaždým inak? Poďte si užiť nezabudnuteľnú plavbu loďou po rieke Dunaj. Z paluby lode sa môžete kochať historickými pamiatkami nášho hlavného mesta zo všetkých možných uhlov pohľadu. Takáto vyhliadková plavba loďou vás celkom iste nadchne. Nielen preto, že si budete prezerať obľúbené mestá z pohodlia lode s pohárom sektu v ruke, ale aj pre celkový zážitok a spoločnosť na lodi. Večer, po návrate späť na loď po dni strávenom pri prehliadkach a atrakciách daného prístavu nastáva ďalšia,  nemenej atraktívna a zaujímavá časť dovolenky. Môžete sa na izbe osprchovať, prezliecť a pripraviť sa na romantický a príjemný večer na palube lodi.

plavba loďou
Plavba loďou na modernom Twin city liner

Plavba loďou sa oplatí

Cenu plavieb ovplyvňuje niekoľko faktorov. Je to nielen termín, ale aj predstih, s akým si palubný lístok kúpite. Najvyššie ceny sú pochopiteľne počas hlavnej sezóny, nižšie vás čakajú mimo sezónu. Cenu ovplyvňuje aj vybavenosť lodi, typ stravovania alebo ďalšie doplnkové služby. Keď si to však všetko spočítate, dospejete k názoru, že ste za pomerne zaujímavú cenu obdržali nepredstaviteľný luxus, na aký by ste na pevnine narazili len ťažko alebo za oveľa vyššiu cenu. Plavba loďou je proste zážitkom, ktorý si budete pamätať ešte veľmi dlho.

plavba loďou
Plavba loďou je zážitok

Užite si hotel na lodi

Zabudnite na cestovanie vlakom, autom alebo lietadlom. Skúste niečo svieže a netradičné. Spoznajte svet pri plavbe loďou. Plavba loďou je stále obľúbenejší spôsob cestovania a poznávania sveta. Po celú dobu zájazdu si budete môcť užívať príjemné podnebie, slniečko a vôňu rieky či mora. To je totiž na dovolenke všade s vami. K tomu vás zakaždým privíta nový prístav a budete môcť objavovať zaujímavé destinácie. Budete obklopení neprekonateľným pohodlím vášho plávajúceho hotela a navyše, hoci každý deň spoznáte nové miesta, kufor vybalíte len raz.