Plavby loďou – zaraďte ich do svojho dovolenkového a prázdninového programu!

Štandardný

plavba loďou

Loď twin city liner pravidelne premáva na trase Bratislava – Viedeň

Pomaly ale isto sa ocitneme v druhej polovici leta, uprostred letnej turistickej sezóny a letných prázdnin detí, kedy sa začína aj hlavná sezóna výletov a dovoleniek a tak čoraz viac premýšľame nielen o letnej dovolenke, ale plánujeme aj rôzne menšie výlety a zaujímavý prázdninový program pre deti, ako napr. výlety do ZOO, na hrady a zámky, jaskyne, plavby loďou či rôzne aquaparky a kúpaliská. Výber a možnosti sú naozaj pestré a tak aj v rámci Slovenska môžete deťom pripraviť naozaj pestré, veselé a najmä nezabudnuteľné prázdniny plné nových zážitkov a vyhliadkové plavby loďou k nim rozhodne patria.

 

Plavby loďou v rôznych lokalitách Slovenska

Vyhliadkové plavby loďou patria k atraktívnym voľnočasovým aktivitám v rôznych kútoch a oblastiach Slovenska a tak, či už sa vyberiete na letnú dovolenku napr. na Liptov, Oravu alebo do kúpeľného mesta Piešťany, prípadne do Trenčína či hlavného mesta Bratislavy, môžete lodný výlet pokojne zahrnúť do svojho dovolenkového programu, pretože každá jedna z týchto lokalít má zaujímavé a veľmi atraktívne plavby loďou v ponuke. Podobne, ako aj napríklad Komárno na juhu a Skalica na západe Slovenska či dokonca na Východnom Slovensku v lokalitách známej Zemplínskej šíravy aj rieky Bodrog. Výhodou takejto vyhliadkovej plavby loďou je predovšetkým jej nenáročnosť a tým aj vhodnosť pre všetky vekové kategórie od najmenších až po seniorov.

Plavby loďou – atrakcia doma aj v zahraničí

plavba loďou

Plavba loďou po Dunaji v speedboate

Lodné výlety a plavby loďou sú obľúbenou atrakciou nielen u nás doma, ale aj v zahraničí, napr. v prímorských destináciách ako je Chorvátsko, Taliansko, Grécko, Turecko či Španielsko sú lodné výlety neodmysliteľnou súčasťou dovolenkových pobytov a patria do kategórie tých najvyhľadávanejších fakultatívnych či zážitkových aktivít. Plavby loďou sú typické aj pre mnohé európske metropoly, ako napr. Budapešť, Prahu, Amsterdam, Paríž a samozrejme Bratislavu nevynímajúc.