Plynová pištoľ vás obráni

Štandardný

Nikdy nie je na škodu vedieť sa obrániť v prípade, že vás niekto napadne alebo sa snaží vykradnúť váš dom. Spôsobov obrany je mnoho, no ak nepatríte k tým šťastlivcom, ktorí navštevovali kurz sebaobrany alebo ovládajú nejaké bojové umenie, potom by ste si mali zaobstarať napríklad paralyzér alebo obľúbenú plynovú pištoľ. Plynovky sa tešia stále väčšej popularite a niet sa čomu čudovať! Plynová pištoľ je nesmrtiaca zbraň, ktorá je ale na nerozoznanie od tej skutočnej a hoci pri výstrele z hlavne nevystrelí žiadny projektil, útočník sa zľakne už len pri pohľade na ňu. Vystrel z plynovej pištole je navyše sprevádzaný hlasným výstrelom, ktorý je totožný s tým, ktorý vydáva pri výstrele ostrá zbraň.

plynová pištoľ

Plynová pištoľ vhodná aj na airsoftové športy

Plynová pištoľ proti zvieratám

Čudovali by ste sa, koľko ľudí dnes pri sebe nosí plynovú pištoľ. Plynovky sa dokonca využívajú aj ako poplašné a štartovacie zbrane pri rôznych pretekoch, no najčastejšie sa používajú ako prostriedok na sebaobranu a to nielen voči ľuďom. Plynová pištoľ vám pomôže dokonca aj v prípade, keď na vás bude chcieť zaútočiť napríklad zúrivý pes či iné nebezpečné zviera a budete ohrození na zdraví či živote. Plynová pištoľ ich úspešne vyplaší a vy tak získate čas na útek. Plynové zbrane sú obzvlášť vhodné pre ženy, pretože sa ľahko používajú. Tieto zbrane sa však využívajú aj na odpaľovanie svetlíc a pyrotechnických šrapnelov ako aj pre zberateľské účely, keďže v mnohých prípadoch ide o identické repliky skutočných zbraní.

Plynová pištoľ – ako ju vybrať?

Zaobstarať si vhodnú plynovú zbraň dá niekedy poriadne zabrať, najmä pokiaľ ste v tejto oblasti úplný začiatočník. Plynové pištole sa predávajú v mnohých prevedeniach a cenách, pričom cena sa odvíja hlavne od kvality a použitých materiálov. Vedeli ste napríklad, že pri nákupe plynových zbraní hrá veľkú úlohu aj pohlavie užívateľa? Všetko potrebné sa najlepšie dozviete v špecializovanej predajni a army shope, kde vám personál poradí, aká plynová pištoľ je pre vás najvhodnejšia. Pokiaľ sa ale už raz rozhodnete investovať do plynovej zbrane, mali by ste si dobre naštudovať ako sa s takou zbraňou zaobchádza, ako sa o ňu treba starať a uistiť sa, či dokážete rozpoznať situáciu, kedy je nutné zbraň použiť.