Ponožky Voxx představují maximální komfort pro sport a váš volný čas

Štandardný

Ať už sportujete jen rekreačně nebo pravidelně, ať už jste začátečník nebo vytrvalostní sportovec, určitě se shodnete na tom, že kvalitní sportovní výbava, oblečení a doplňky vám mohou pomoct k lepším sportovním výkonům. Pečlivě proto vybírejte materiál a vlastnosti, které požadujete po sportovním oblečení. Skvěle vybrané termoprádlo, sportovní oblečení, boty nebo sportovní ponožky vám zajistí potřebné pohodlí a komfort při pohybu. A vy se tak můžete soustředit na svůj sportovní výkon. Sport tak pro vás bude zábavnější a vy si ho tak skvěle užijete.

ponožky voxx

Ponožky Voxx jsou vyrobeny v České republice

Plne funkční

Představujeme Vám sportovní ponožky Voxx, které jsme si zamilovali. Voxx ponožky jsou vyrobeny výhradně v České republice z nejkvalitnějších přízí a v ověřených střizích. Použitý materiál a střih vždy odpovídá funkci a účelu, pro který jsou ponožky určeny. Ponožky Voxx mají funkční polstrování, které zabraňují otokům a puchýřům a zaručí vám tak pohodlí při jakékoli sportovní aktivitě. Ponožky Voxx mají ploché švy, díky kterým je na nohou skoro necítíte. Ponožky jsou maximálně prodyšně a odvádí pot, navíc se do nich přidávají antibakteriální vlákna stříbra, které zabraňují pocení a nepříjemnému zápachu.

ponožky voxx

Ponožky Voxx mají antibakteriální úpravu

Maximálni pohodlí

Základem Českých ponožek Voxx je většinou některé z přírodních vláken jako je bavlna, modal nebo bambus. Tyto přírodní vlákna se pak často kombinují s umělými vlákny jako je polypropylen, který se vyznačuje výborným odvodem potu. Dále pak elastan, který zaručuje pružnost ponožek Voxx, díky kterému se Voxx ponožky skvěle přizpůsobí chodidlu. Přidáním iontů stříbra do granulátu před výrobou daného vlákna vznikne antibakteriální směs silprox, která zabrání rozvoji bakterií , které rozkládají pot. A tím omezuje šíření zápachu. Mikroorganismy si libují ve vlhkém a teplém prostředí v prostoru mezi pokožkou a ponožkou a použitím tohoto vlákna se výrazně omezí zápach při nošení.