Postele pre deti sú aj miestom na hranie

Štandardný

Niektoré konštrukčne upravené detské postele môžu pre naše ratolesti, ako aj ich kamarátov na návšteve, slúžiť ako príležitostné miesto na hranie. V dnešnej dobe sú veľkým hitom detské postele so šmýkačkou, doplnené o textilné domčeky a tunely. V tomto prípade sa hracia a oddychová časť detskej izby prelínajú, čo však nie je na škodu. Vďaka krásnej detskej posteli a farebným textíliám dieťa rozvíja svoju fantáziu a tvorivosť.

postele pre deti

Postele pre deti v podobe áut sú najpopulárnejšie pre chlapcov

Detská posteľ aj s domčekom

Populárne sú zvýšené postele s domčekom, ktorý slúži aj na hranie. Pod posteľou vznikne jedinečný priestor a záleží len na detskej fantázii, či ho pretvorí na bunker, hrad alebo iné útočisko. Miesto pod posteľou môže zároveň slúžiť aj ako úložný priestor, kde si dieťa schová svoje obľúbené hračky. V menšej izbe, kde sa počíta každý centimeter štvorcový navyše, je taká kopa úložného priestoru na nezaplatenie.

Na výber detskej postele sa treba sústrediť

Radi by ste svojmu dieťaťu kúpili novú detskú posteľ, ale neviete si rady s jej výberom? Na našom trhu s nábytkom existuje množstvo firiem a predajní, ktoré sa úzko špecializujú na predaj detských postelí a vybavenie izieb detským nábytkom. Špecialisti firmy vám celkom iste pomôžu s výberom. Prípadne vám vypracujú interiérový návrh detskej izby, ktorý bude obsahovať nielen nábytok a textílie, ale aj návrh interiérových farieb, charakter omietok a samozrejme aj rozmiestnenie vhodných a bezpečných svietidiel.

postele pre deti

Kráľovstvo pre dievčatá

Bezpečnosť postele pre deti predovšetkým

Nie je to tak dávno, čo ste svojmu bábätku starostlivo pripravili detskú postieľku a zrazu váš čaká ďalšie kolo? Pri výbere postele pre deti klaďte dôraz na bezpečnosť. Preferujte zdravotne nezávadné materiály, ideálne potom z kvalitného masívu opatreného ekologickým lakom. Ak máte obavy o to, aby sa dieťa v noci neskotúľalo na zem, vyberte posteľ so zábranou. Zábrana by mala byť odnímateľná alebo jednoducho odmontovateľná. Akonáhle si dieťa na svoju novú posteľ zvykne, budete môcť zábranu zložiť. Zábrany možno dokúpiť aj samostatne.