Pyrotechnická šou na futbalovom zájazde

Štandardný

Pri slovnom spojení pyrotechnika a futbal myslí veľa ľudí mimo futbalu a aj funkcionárov automaticky na chuligánov a výtržnosti, ktoré musí riešiť polícia a organizátori. Podľa väčšiny slovenských predstaviteľov futbalu je pyrotechnika najhoršia možná vec na štadióne, a už sa nevyskytuje na zápasoch žiadnych kvalitných európskych súťaží. Mne sa však podarilo nájsť zaujímavý paradox.

Nemecká bundesliga žije aj pyrotechnickou šou

Hoci sa pre niekoho nemecká najvyššia liga nemusí zdať, že patrí medzi najkvalitnejšie ligy sveta. Jej účastníci ako Bayern Mníchov, Dusseldorf alebo aj Norimberg dokazujú v európskych súťažiach, že čo sa kvality týka, tak rozhodne nezaostávajú za európskou konkurenciou.

Futbalový zájazd na skvelý zápas Norimbergu so Stuttgardom

futbalový zájazdAbsolvovať futbalový zájazd je vždy veľkým a nezabudnuteľným zážitkom pre každého pravého fanúšika tejto skvelej kolektívnej hry. A zážitok z futbalu je vždy lepší a silnejší pokiaľ je podporený elektrizujúcou atmosférou priamo na štadióne.

A práve fanúšikovia nemeckého Norimbergu, konkrétne ich tvrdé jadro Ultras Nurnberg pripravilo pre svojich miláčikov neuveriteľnú pyrotechnickú šou priamo pri nástupe na štadión. Počas príchodu hráčov na štadión rozpútali fanúšikovia norimberského celku na tribúnach hotové peklo, ktoré si mohlo užiť viac ako 38 000 ľudí na štadióne. Počas celého nástupu hráčov panovala úžasná atmosféra podporená profesionálnou pyrotechnickou šou, ktorú doprevádzali chorály nadšených Ultras.

Ozaj nepatrí pyrotechnika na štadióny?

Práve takéto zápasy dokazujú, že aj pyrotechnika a pyrotechnická šou dokážu doplniť a vylepšiť atmosféru na štadióne. Dôležité je samozrejme dbať na bezpečnosť. Možno by práve vytvorenie správnej komunikácie medzi fanúšikmi a organizátormi dokázal navrátiť pyrotechnickú šou aj na naše štadióny.

Pokiaľ si však chcete užiť skvelú atmosféru na futbalovom zápase podporenú aj pyrotechnickou šou je tu ešte jedna možnosť. Už nemusíte čakať kým sa názor nášho futbalového zväzu zmení. Stačí si zakúpiť futbalový zájazd na niektorý z kvalitných zápasov napríklad v nemeckej bundeslige. A okrem úžasnej atmosféry môžete spoznať aj novú krajinu a futbalovú kultúru za hranicami. Tak neváhajte a objednávajte.