Rozhodnite sa pre nové rádio do auta ešte dnes! S výmenou si poradíte aj sami!

Štandardný

Nechať alebo vymeniť sériové rádio? Okrem iného sa po kúpe nového auta zameriavajú majitelia aj na tento detail. Rádio do auta musí spĺňať viaceré technické parametre, aby umožnilo bezproblémový príjem rozhlasových staníc a prehrávanie obľúbenej hudby. Vďaka pokročilej technológii má dnes už takmer každé kvalitné autorádio rýchly a výkonný procesor pre jednoduchú a bleskovú prácu.
Väčšina sériových autorádií v skutočnosti nedokáže ani tretinu toho, čo kvalitný multifunkčný procesor. Po istom čase vám sériové rádio do auta nebude vyhovovať z viacerých dôvodov. A to bez ohľadu na to, či máte odborné alebo len bežné skúsenosti s modernou technológiou. Sériové autorádiá predovšetkým zaostáva v možnostiach konektivity s inými zariadeniami.  Ste často na dlhých cestách? Bežné rádio  však nemusí disponovať podrobnými, pravidelne aktualizovanými mapovými podkladmi. Ťažšie prebieha príjem FM staníc a mnohým nevyhovuje u bežných sériových rádií do auta ani citlivosť tunera.

rádio do auta

Rádio do auta si vymeníte aj sami.

Neriešte komplikované ovládanie pri nedostatočných funkčných možnostiach! Vaše staré rádio do auta treba vymeniť!

Nevravte, že to nedokážete, dokým sa o to naozaj nezačnete zaujímať. Uvedomte si, že rádio do auta je dôležitým zdrojom informácií, vďaka ktorým sa na cestách lepšie orientujete. Nové rádio do auta musí presne zapasovať, a to nielen rozmerovo, ale aj dizajnovo. Musí byť kvalitné, multifunkčné a ľahko ovládateľné. Pri výmene pôvodného rádia budete potrebovať redukciu na ISO. Tá slúži na bezproblémové napojenie bez čo i len najmenšieho narušenia pôvodného konektora. Týmto sa chráni aj pôvodná kabeláž. Autorádio ste vymenili podľa všetkých odporúčaných pokynov, no signál slabne a často vypadáva? Budete potrebovať anténnu redukciu, alebo vylepšiť príjem rozhlasových staníc zosilňovačom, respektíve napájačom originálnej aktívnej antény.

rádio do auta

Rádio do auta spríjemňuje vašu jazdu.

To najlepšie rádio do auta slúži nielen na počúvanie hudby!

Vodiči obľubujú multifunkčné rádio do auta aj pre pohodlné telefonovanie, prehrávanie skvelej hudby a pre rôzne vstupy na pripojenie. Po zaradení spiatočky sa automaticky aktivuje cúvacia kamera. K rádiu si pripojíte externú digitálnu televíziu, zosilňovač, subwoofer alebo hlavové opierky. Niektoré modely umožňujú pripojiť Ipod a sú ovládateľné z volantu.