Regále nájdu svoje využitie v každej domácnosti

Štandardný
regále

Vhodné do ktorejkoľvek miestnosti

Regále, jednoducho povedané police či sústava políc, slúžia napr. na skladovanie, vystavovanie ponúkaného tovaru v obchodoch, ale svoje uplatnenie si nájdu aj v našich domácnostiach. Regále vám jednoducho poslúžia úplne všade – v pivnici, v garáži, v technickej miestnosti, v špajze, v kuchyni, v pracovni, v spálni či detskej izbe, alebo aj v obývačke. Ich využitie je obrovské, pretože sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, tvaroch aj prevedeniach, z tradičných aj netradičných materiálov, v jednoduchom, ale aj modernom štýle. Regále zväčša plnia praktickú funkciu v interiéri a slúžia prevažne na odkladanie rôznych vecí ale v súčasnosti je ich ponuka taká pestrá, že môžu vyniknúť aj ako zaujímavý interiérový doplnok.

Regále pre každého…

Z bohatej ponuky, ktorá je v súčasnosti dostupná na internete ale aj v kamenných obchodoch, si vyberie regále podľa svojich predstáv naozaj každý. Regále môžu byť drevené v rôznych drevodekoroch (napr. javor, buk, dub, jelša…), ale aj kovové, plastové, či v rôznych kombináciách materiálov. Taktiež sú na výber regále jednoliate, stavebnicové či dokonca pojazdné na kolieskach. Výber záleží len od vašich konkrétnych potrieb a predstáv (je dôležité vedieť, do ktorej miestnosti plánujete regále umiestniť a na aký účel majú slúžiť). Je predsa jasné, že iný regál je potrebný do pivnice či garáže, ako napr. do obývačky.

regále

Regále na knihy aj v zaujímavejších formách

Regále ideálne riešenie pre vašu knižnicu

Knihy sú súčasťou takmer každej domácnosti a práve regále a ich variabilita môžu byť ideálnym riešením pre vytvorenie vašej novej knižnice. Najčastejšie sa stretávame s umiestnením knižnice v obývačke, preto výborným riešením ako uložiť veľké množstvo kníh aj na malom priestore, môžu byť práve knižnice s predsunutými regálmi posúvajúcimi sa na koľajničkách. Knižnica nemusí byť vždy umiestnená len na stene, ale aj v priestore, kde práve regále bez zadnej výplne plnia funkciu deliaceho prvku. Na ideálne vytvorenie knižničného kútika pomocou regálov sa dá využiť aj priestor pod schodiskom, alebo šikmé steny v podkroví.