Sandále s ponožkami už viac nie sú problém

Štandardný

Ešte nedávno bolo nosenie ponožiek v kombinácii so šľapkami alebo sandálmi obrovské faux pas. Myslím, že tento jav sme skôr mali možnosť vídať u mužov, no zakopnúť sa podarilo aj niektorým ženám. Ak však sledujete najnovšie módne trendy, určite ste si všimli, že ponožky v šľapkách, sandáloch či topánkach na podpätkoch sú momentálne in. Je teda viac než pravdepodobné, že sandále už nebudeme vídať iba počas teplých dní ale aj v zime. Či už sa vám to páči alebo nie, je to jednoducho tak.

Neobmedzené možnosti

sandáleAk sa rozhodnete, že takto vystrojení vyjdete do ulíc, treba dávať pozor aby ste si nezmýlili to čo je trendy s tým čo už je smiešne. Pretože nie všetko sa k sebe hodí, treba si povedať niekoľko príkladov, ako vhodne skombinovať ponožky so sandálmi alebo topánkami na podpätkoch.

V obchodoch či na internete nájdete nekonečné množstvo ponožiek a pančúch. Rôzne vzory, dĺžky, farby, potlač.. Bodkované, prúžkované, čipkované, pletené. V kombinácii s vhodnou obuvou budú vyzerať jednoducho úžasne.

Pár tipov ako na sandále s ponožkami

dámske sandálePokiaľ idete na nejakú oslavu a chcete si obuť topánky na vysokých podpätkoch, určite si k nim dajte nylonové pančuchy. Tie sa hodia aj k topánkam s otvorenou špičkou, no môžete ich skombinovať aj s ponožkami či pančuchami bavlnenými rôznych farieb. Skúste sa však vyhnúť bielym športovým ponožkám. To by bol absolútny trapas.

Krátke ponožky so vzorom, potlačou či iba úplne obyčajné budú skvelo vyzerať v lodičkách a topánkach na podpätku. Je to akási kombinácia školáckeho štýlu s úhľadným, podnikateľským. Záležiac od looku, ktorý hľadáte ich skombinujte so sukňou, šatami alebo džínsami. Bude to vyzerať veselo a zároveň skvelo. Keďže je viac než isté, že sandále a topánky s otvorenou špičkou sa budú nosiť aj v zime, dobrou voľbou sú hrubé ponožky najlepšie tie dlhé až nad kolená.

Hoci fantázii sa medze nekladú a pravidlá sú nato aby sa porušovali, snažte sa aby ste to neprestrelili. Sledujte trendy a nechajte sa nimi inšpirovať.