Sebaobrana Bratislava pre každého obyvateľa hlavného mesta

Štandardný

Pocit bezpečia sa vyskytoval vždy viac v malých obciach než vo veľkých mestách. Veľká rozloha mesta vytvára ideálne podmienky pre páchanie kriminálnej činnosti. Bratislava nie je žiadnou výnimkou. Žije v nej približne pol milióna ľudí, počas pracovného týždňa možno až milión. Takéto rúško anonymity je živnou pôdou pre zlodejov, ktorí si svoju obeť dokážu vyčíhať najmä v nočných hodinách v opustenejších častiach mesta. Výnimkou však nie je ani samotné centrum, pretože drzosť kriminálnikov nepozná medze. Ako sa so životom v hlavnom meste vysporiadať? Strach nič nerieši a zostávať po zotmení vo svojom príbytku taktiež kvalitu vášho života nezvýši. Vy sa ale nemusíte vôbec obmedzovať. Stačí sa naučiť základy techník sebaobrany. Medzi najúčinnejšie patrí Krav Maga, to je perfektná sebaobrana Bratislava.

Sebaobrana Bratislava

Naučiť sa základy sebaobrany môže skutočne každý.

Sebaobrana Bratislava v znamení Krav Maga

Sebaobrana Bratislava sa dá zabezpečiť viacerými spôsobmi. Môžete si vybrať z množstva bojových umení, od Karate, cez Judo, Jiu Jitsu až po Krav Maga. Základom však je navštevovať kurzy osobne v priestoroch na to určených. Ako sa hovorí: cvičenie robí majstra. To platí aj pre pohybové aktivity. Preto je pravidelné trénovanie alfou a omegou úspešného zvládnutia bojového umenia. Pokiaľ si neviete vybrať, my vám pomôžeme. Vo všeobecnosti sa za najúčinnejšiu obranu považuje Krav Maga. Že ste o nej ešte nepočuli? Neuveríte, ale vymyslel ho Slovák. Volal sa Imrich Lichtenfeld, ktorý tieto bojové techniky priniesol do Izraela.

Sebaobrana Bratislava

Najefektívnejšie techniky má Krav Maga.

Čoraz populárnejšia Krav Maga

Hoci Karate, Kung Fu alebo Aikido pozná podľa názvu asi každý, Krav Maga sa radí medzi najefektívnejšie techniky. Je to tým, že je navrhnutá na boj zblízka. Je mimoriadne efektívna počas pacifikovania útočníka. Môžeme povedať, že ide o defenzívne bojové umenie. Hoci nie je tak známe, jeho popularita v posledných rokoch rastie a dokonca aj na Slovensku sa rozšírili kurzy sebaobrany, ktoré jeho dobré meno šíria aj u nás. Života vo veľkom meste sa nemusíte obávať, ale vždy je dobré ovládať nejakú tú sebaobranu, pretože… človek nikdy nevie.