Sezóna vrcholí a lístky na Ligu Majstrov sa míňajú

Štandardný

Boje vo futbalových súťažiach sa blížia k vrcholu, a s tým sa začínajú aj tuhé boje o rôzne trofeje. Tou najprestížnejšou je samozrejme Liga Majstrov a boje v nej už vyselektovali štyri mužstvá s momentálne najlepšou formou na svete. Do semifinále sa už tradične prebojovali dvojica španielskych veľkoklubov Real Madrid a FC Barcelona, ktorú doplnil tiež pravidelný účastník finálových bojov Bayern Mníchov a Juventus Turín, ktorý sa do semifinále Ligy Majstrov prebojoval po dvanástich rokoch. Tieto štyri celky sa pobijú o finálový zápas v Berlíne a kedže môžeme očakávať krásne futbalové divadlá, tak lístky na Ligu Majstrov sú už teraz na roztrhanie.

FC Barcelona vs Bayern Mníchov

Listky na Ligu Majstrov

V semifinále budú pracovať aj nervy

Piatkové žrebovanie v Nyone, opäť proti sebe postavilo tieto dva veľkokluby. V poslednom semifinálovom meraní síl týchto dvoch celkov, bol úspešnejší nemecký majster, keď po jasnej domácej výhre 4:0 dokázal s prehľadom zvládnuť zápas na Camp Nou výsledkom 0:3. Tentokrát bude mať výhodu domáceho prostredia ako prvá práve Barcelona, ktorá vo skvelej forme. Nezastaviteľná útočna trojica Messi, Neymar a Luis Suaréz sa bude snažiť prekonať disciplinovanú nemeckú obranu čo najviac krát.  Emotívne súboje to budú najmä pre trénera Bayernu Pepa Guardiolu, ktorý prežil v Barcelone svoje najlepšie hráčske a doteraz aj trénerské pôsobenie. Barcelona pod jeho vedením dokonca získala historické „treble“, no teraz svoje trénerské schopnosti bude musieť použiť proti nim.

Lístky na Ligu Majstrov do Turína

Listky na Ligu Majstrov

Juventus naposledy získal trofej v sezóne 1995/1996

Juventus Turín sa po dvanástich rokoch dostal do semifinále najprestížnejšej klubovej trofeje a žreb sa s ním veľmi nemaznal, keď mu ako súpera pridelil vlaňajšieho víťaza z Madridu. „Stará dáma“ si ale určite uvedomuje, že ak chce pomýšľať na úspech bude musieť poraziť každého. Hviezdami nabitý „biely balet“ je už stabilným účastníkom finálových bojov o ušatú trofej, ktorú už dokázali hráči Realu dvihnúť na hlavu desať krát.

Či už to bude jedenásty triumf Madridčanov alebo uspeje niektorý iný veľkoklub, každopádne to budú krásne športové momenty, plné napätia a vypätých situácií. Ak aj vy chcete zažiť takúto neopísateľnú atmosféru, tak si lístky na Ligu Majstrov zarezervujte online.