Šľapky – pohodlná letná obuv k vode

Štandardný

Ktorá obuv doslova symbolizuje leto? Alebo celoročnú domácu pohodu? Predsa skvelá obuv k vode, na letné vychádzky na zmrzlinu alebo dokonalé prezuvky. Na scénu prichádzajú jednoduché a predsa svojsky sympatické šľapky. Pre pánov aj pre dámy, je tu najväčšie pohodlie pre vaše nohy!

šľapky
Plážovky sú skvelou voľbou k vode

Šľapky jednoduché aj štýlové

Šľapky na vašich nohách si všimne takmer každý. V tomto prípade vám radíme vyhnúť sa zlozvyku, za ktorý nás v detstve kárali – nešúchajte nohami! Nerobí to dobrý módny ani spoločenský dojem. Aj túto obuv treba nosiť štýlovo, nezávisí od toho, či sú nízke alebo na platforme a s podpätkom.

Úplne prozaické (inými slovami všedné) sú šľapky – plážovky. Nazývajú sa aj žabky či flip-flopy a sú celé zo syntetickej gumy. Tá ich predurčuje na použitie v spojení s vodou a je už len na vás, či vám imponujú jednofarebné modely alebo si ich vychutnávate čo najfarebnejšie.

Nízke šľapky obľubujeme najmä ako prezuvky. Niekto má rád nekomplikované kúsky, čoraz viac nositeľov a nositeliek ale uprednostňuje anatomické stielky, ktoré kopírujú chodidlo a sú pre nás pohodlnejšie. Zvršok pritom môže byť simplicitný, s prackou alebo bez, materiál syntetický alebo pri lepších značkách kožený. Čím kvalitnejší materiál zvršku, tým viac sa daný pár hodí do spoločnosti väčšmi ako na domáce použitie.

šľapky
Aj flip-flopy sa dajú nosiť štýlovo

Mäkké a pohodlné

Hotový poklad nájdete, ak je stielka obuvi mäkká a šľapky sú aj na dlhé nosenie pohodlné. Mnoho výrobcov si na tomto komforte zakladá, preto vybrať si tie správne topánky vôbec nie je problém.

Šľapky na spoločenskú obuv povýšite, ak si vyberiete nejaké decentné na podpätku, na kline alebo na platforme. V moderných farbách budú príjemným spestrením so sukňou a šatami, capri nohavicami, šortkami či 7/8 džínsami. Dámske šľapky sú skvelý módny doplnok, len si k nemu treba nájsť cestu. Ani páni by ich nemali podceňovať. Pánske šľapky v kvalitných materiáloch a v trendových dizajnoch zaujmú oko a prezradia, že máte dobrý vkus. Samozrejmosťou pri ich nosení sú upravené nohy. Majte na pamäti, že tak, ako dokážu zaujať, rovnako môžu odradiť. Ste pripravení čeliť tejto letnej výzve?