Špicaté lodičky – nesmrteľná klasika

Štandardný

Ak existuje obuv, ktorá by nemala chýbať v šatníku žiadnej dámy, potom sú to jednoznačne lodičky. Možno si vystačíte s jedným párom, možno s dvomi a možno ich budete mať tucet a stále budete „pokukovať“ po iných. Lodičky majú svoje neopísateľné čaro a dokážu aj z tej najnenápadnejšej ženy urobiť hotovú dámu, ktorá bude pre svoje okolie neprehliadnuteľná. Lodičky nájdete v obchodoch v rôznych prevedeniach a hoci sa v poslednej dobe stali hitom lodičky na platforme s oblou špičkou, nesmrteľnou klasikou naďalej zostávajú špicaté lodičky, ktoré snáď z módy ani nikdy nevyjdú. Preto ak ich vo svojom šatníku ešte nemáte (ak je to vôbec možné), potom túto chybu rýchlo napravte!

špicaté lodičky

Jednoduché, štýlové a pohodlné špicaté lodičky

Špicaté lodičky – keď lodičky, tak koža!

Špicaté lodičky boli, sú a vždy budú v móde, preto sa nemusíte báť, že ich ďalšiu sezónu nevynosíte. Pokojne ich môžete mať v skrini hoci aj roky, na svojej kráse nestratia ani kúsok. Dôležité ale je, aby ste pri ich kúpe siahli po skutočnej kvalite a v tomto prípade je to jednoznačne koža. Ak vás bude niekto presviedčať, že aj špicaté lodičky zo syntetiky sú pohodlné a dlho vydržia, potom zjavne dotyčný ešte poriadne lodičky na nohách nemal, pretože nič lepšie ako kožené lodičky neexistuje. Koža je prírodný materiál, krásne vonia a je vzdušná, takže vaše chodidlá môžu v lodičkách dýchať bez toho, aby sa potili. Najväčšou výhodu kože je však to, že sa vášmu chodidlu dokonale prispôsobí. Výsledkom bude maximálny komfort a to vám žiadny iný materiál nikdy neposkytne.

špicaté lodičky

Výraznou farbou vyniknete aj obyčajnom outfite

Vyberáme špicaté lodičky

Lodičky sú ten typ obuvi, ktorý využijete kdekoľvek. Obuť si ich môžete tak do práce ako aj do kina, na rande, vzácnu príležitosť, dovolenku, obyčajné nákupy alebo kdekoľvek sa vám to hodí. Ak nie ste ten typ ženy, ktorý má vo svojom šatníku desiatky kabeliek aj lodičiek a vystačíte si s málom, potom by ste mali vsadiť na neutrálne farby. Ich čaro spočíva v tom, že ich môžete kombinovať takmer s čímkoľvek, takže ich využijete na akúkoľvek príležitosť. Skvelou voľbou sú napríklad špicaté lodičky v čiernej farbe, no ešte lepšie urobíte, ak siahnete po béžovej tzv. telovej farbe. Telové lodičky sú v posledných rokoch absolútnym bestsellerom, tak prečo by ste ich vo svojom šatníku nemohli mať aj vy?