Špionážne kamery odhalia, čo sa deje aj za vašimi dverami!

Štandardný

Máte podozrenie, že niekto tajne navštevuje priestory Vašej kancelárie, domu alebo chaty? Možno nie sú ani Vaše blízke rodinné vzťahy tie najlepšie, a preto hľadáte riešenia, ako vytvoriť perfektný dôkazový materiál. Na tieto účely sú navrhnuté nové, inteligentné špionážne kamery. Vďaka tej najlepšej pokrokovej technike dokážu tieto kamery zaznamenať obraz a zvuk aj z tých najmenších predmetov a zariadení. Jednoducho povedané, kamery určené pre špionáž sú všade tam, kde by ste ich len veľmi ťažko hľadali!

špionážne kamery

Vďaka miniatúrnemu dizajnu sa ľahko ukrývajú a zabezpečia tak požadovaný výsledok.

Umiestnenie špionážnej kamery nie je vôbec ťažké. Oveľa náročnejšie je dobre ich zakamuflovať

Prvotným účelom všetkých zariadení špionážnej techniky je vytvoriť akusticko-vizuálny  záznam s detailným záberom na záujmové skupiny či predmety. Čoraz častejšie vyhľadávajú kvalitné špionážne kamery aj bežní spotrebitelia, teda nielen pracovníci v detektívnej sfére. Každý má na to svoj dôvod. Niekomu možno zmizli potrebné dokumenty z kancelárie, iní zas majú podozrenie z nevery svojej partnerky či partnera. Na to však potrebujete zreteľný, jasný a nespochybniteľný dôkazový materiál. Taký, ktorý bude nanajvýš autentickou výpoveďou o každej podozrivej činnosti.

Princíp, na ktorom špionážne kamery najčastejšie fungujú, spočíva v nahrávaní na SD kartu. Väčšina zariadení špionážnej techniky je vybavená aj funkciou detekcie pohybu. Treba si však dávať pozor na vývoj perfektných rušičiek či detektorov signálu na odhalenie aj tých najminiatúrnejších špionážnych kamier.

Dnes sú už kamery na špionáž bežne zabudované do malých gombíkov na šatách, v perách, v kľúčoch od auta alebo v náramkových hodinkách. Špionážne kamery po svojom aktivizovaní nemôžu priťahovať pozornosť žiadnym vibrovaním, svetelnou signalizáciou alebo inak vyčnievať v danom priestore. Tým by boli ľahko odhalené a v žiadnom prípade by nesplnili svoj účel.

špionážne kamery

Aj keď sú miniatúrne, disponujú multifunkčnými vlastnosťami.

Špionážne kamery vyriešia rodinné, ale aj pracovné problémy za vás?!  

Zakamuflovať špionážne kamery do oblečenia či rôznych doplnkov na šatách je jedným z najčastejších spôsobov pri odhaľovaní podozrivých osôb. Oblečenie je nevyhnutné pre každého rovnako. Nič zvláštne ani nič ojedinelé. Aj z tohto dôvodu si môžete zaobstarať špionážnu kameru v tvare gombíka. Takúto kameru jednoducho umiestnite podozrivej osobe na šaty, blúzku či košeľu. Tieto špičkové kamery dokážu vytvoriť aj 30 snímok za sekundu, nahrávať videá vo formáte AVI a ukladať na micro SD kartu.

Novým, špičkovým zariadením sú aj WIFI kamery na špionáž. Najčastejšie sa toto špionážne zariadenie používa na prenášanie obrazu z kamery, ktorú ste napríklad umiestnili niekomu do gombíka na šatách alebo na políčku do kancelárie.

Podozrivá osoba môže byť od Vás aj stovky kilometrov, Vy budete aj tak o všetkom detailne informovaní. Záznam sa prenáša po internete. Takto si ľahko dokážete zabezpečiť každý priestor, kde máte internet. Zariadenie sa len pripojí na wifi sieť a záznam sledujete v reálnom čase. Špionážne kamery malých rozmerov, ale za to nespochybniteľných dôkazov sú výzvou pre každého, komu nedávajú spať ani tie najmenšie podozrenia.