Športové aj elegantné tašky cez rameno určené výhradne pre pánov

Štandardný
tašky cez rameno

Klasická pánska taška cez rameno

Tašky cez rameno sú ideálnym a veľmi praktickým doplnkom, vhodným práve pre pánov v každom veku. V žiadnom prípade nie sú len výsadou žien či študentov ako sa ešte stále poniektorí muži mylne domnievajú, pretože považujú tašky za veľmi zženštilý módny prvok, ktorý nepôsobí chlapsky a k mužovi sa teda absolútne nehodí.

Je to len jeden veľký omyl a mýtus, pretože je potrebné vedieť rozlišovať rozdiel medzi dámskymi kabelkami, ktoré sú určené výhradne ženám a pánskymi taškami či aktovkami, ktoré majú jednoznačne pánsky dizajn a štýl, a teda sú určené výhradne pánom. Takže sa milí páni už vôbec nezdráhajte zaobstarať si konečne praktickú tašku cez rameno, ktorá sa stane vašim verným spoločníkom napr. na ceste do práce, na pohovor, prezentáciu či len tak vo voľnom čase do mesta.

Športové aj elegantné tašky cez rameno

tašky cez rameno

Športové tašky môžu byť menšie i väčšie

Výber tašky cez rameno môžete prispôsobiť vášmu naturelu a štýlu a ak ste napríklad skôr aktívny športový typ muža, môžete si zvoliť športovú textilnú tašku cez rameno s logom obľúbenej značky či športového klubu. Kožené tašky cez rameno sú veľmi dobrou univerzálnou voľbou, pretože sú vhodné aj k elegantnejšiemu odevu a môžete nimi pokojne doplniť aj outfit pozostávajúci z klasických nohavíc, košele, pulóvra či saka, ale rovnako ich môžete kombinovať aj k ležérnejšiemu voľnočasovému alebo športovému oblečeniu ako sú napr. džínsy.

Kožené pánske tašky cez rameno

pánska taška cez rameno

Vždy praktická pánska taška

Kožené pánske tašky cez rameno sú dostupné v menších aj väčších rozmeroch, v prevedení z hladkej aj brúsenej kože v klasickej čiernej, sivej alebo v rôznych odtieňoch hnedej farby, takže si vyberie naozaj každý. Tašky sa líšia vonkajším dizajnom a tiež vnútorným vybavením či členením tašky, napr. počtom priehradiek alebo zapínaním.

Kvalitnú pánsku tašku cez rameno určite ocení každý moderný muž, pretože poskytuje nielen praktický úložný priestor pre všetko potrebné, ale zároveň vám umožní mať tašku vždy pri sebe, pričom obe ruky ostávajú voľné. Kvalitné tašky cez rameno nájdete TU.