Sťahovací pás pod šaty ako záchranca

Štandardný

So svojou postavou je spokojná asi máloktorá žena, pretože my ženy na rozdiel od mužov si svoje telo všímame oveľa podrobnejšie a sme na seba aj patrične kritické. Najproblémovejšou partiou ženského tela je bezpochyby bruško. Každá z nás túži po dokonale plochom bruchu, ktoré by sme mohli hrdo ukazovať pred okolím, no také šťastie má len máloktorá žena. My ostatné musíme svoje nedostatky skrývať pod voľné oblečenie, pretože zdravé stravovanie a pravidelné športovanie nie je pre každého. Je však ešte jedna možnosť a určite sa vám bude pozdávať viac – tzv. sťahovací pás pod šaty dokáže s vašou siluetou robiť doslova zázraky.

Zoštíhľujúci sťahovací pás

So sťahovacím pásom na brucho zakryjete všetky nedokonalosti.

Sťahovací pás pod šaty vás opticky zoštíhli

Pýtate sa aká je úloha sťahovacieho pásu? Úplne jednoduchá, sťahovací pás pod šaty vám na páse opticky uberie niekoľko centimetrov a vaša postava tak bude pôsobiť podstatne štíhlejšie a zvodnejšie. Neforemné bruško a pretŕčajúce „muffiny“ behom pár sekúnd zmiznú do zabudnutia a vaše brušné partie budú vyzerať dokonale. Nemusíte už nosiť žiadne voľné svetre, alebo mikiny, pretože v obtiahnutom tope vám už nebude nič odstávať, žiadne faldy a lá pneumatiky Michelin, iba pekná silueta. Navyše obrovskou výhodou je diskrétnosť, ktorú vám sťahovací pás pod šaty poskytuje, vďaka čomu si nikto ani nevšimne, že ho máte na sebe.

Čierny sťahovací pás

Zoštíhľujúci čierny pás môžete použiť napríklad pod čierne oblečenie.

Sťahovací pás pod šaty na vzácne príležitosti

Pozvanie na svadbu alebo inú vzácnu príležitosť na jednej strane poteší, no s radosťou prídu zároveň aj obavy. Aké oblečenie si máte obliecť, aby vám zakryli vaše nedostatky a vy ste vyzerali úžasne? Nebojte sa obliecť si nejakú priliehavú róbu, pretože so sťahovacím pásom bude vaše bruško vyzerať bezchybne a vy si tak budete môcť vzácnu príležitosť dokonale užiť. Sťahovací pás pod šaty je maximálne decentný, ale aj pohodlný, nemusíte sa tak báť, že v ňom nebudete vedieť dýchať alebo, že vás bude nepríjemne tlačiť a sťahovať. Zaručí vám pohodlie, štíhly pás, obdivné pohľady a vyššie sebavedomie – no nestojí to zato?