Stoličky z masívu sú zárukou kvality

Štandardný

Ľudia si myslia, že vybrať vhodné stoličky k jedálenskému stolu nie je žiadna veda, no opak je pravdou. Stoličky nevyberáme len na základe ich dizajnu, ale aj na základe mnohých iných faktorov, ktoré určite nemôžete zanedbať. Z akého materiálu by mala byť stolička vyrobená? Koľko ich treba kúpiť k jedálenskemu stolu? Budú sa k stolu hodiť alebo nie? Toto je len niekoľko dôležitých otázok, ktoré by ste si pri kúpe stoličiek mali položiť. Asi najobľúbenejším materiálom nielen pre stôl, ale aj samotné stoličky je drevený masív a to najmä pre jeho odolnosť, stabilitu a elegantný vzhľad, ktorý sa ľahko kombinuje aj s ostatnými materiálmi. Stoličky z masívu sú preto tou najlepšou voľbou aj pre vašu jedáleň!

Stoličky z masívu

Neprehliadnuteľná stolička.

Ako vybrať stoličky z masívu?

Stoličky z masívu boli, sú a vždy aj budú IN. Sú krásne, nadčasové a skrášlia akékoľvek miesto. Je len na vás pre aký druh dreviny sa rozhodnete, no najčastejšie v obchodoch narazíte na stoličky z duba či buka. V oboch prípadoch ide o tvrdé dreviny, ktoré medzi ostatnými vynikajú a to odzrkadľuje aj ich vyššia obstarávacia cena – samozrejme môžete mať stoličky aj z orecha, čerešne, borovice či iných drevín. Skôr ako ale nejaké stoličky z masívu kúpite, musíte si ujasniť koľko ich vlastne potrebujete, pričom musíte zobrať do úvahy najmä veľkosť vášho jedálenského stola. Pre jedného stolujúceho rátajte so šírkou 60 až 75 cm, aby mal každý dostatok miesta. Nezabúdajte ani na ergonóniu sedadla, vďaka čomu bude sedenie na stoličke maximálne pohodlné a komfortné a to aj po niekoľkých hodinách.

Stoličky z masívu

Taktiež drevené barové stoličky.

Stoličky z masívu cez internet

Tak ako aj iný nábytok aj stoličky z masívu môžu mať tisíce podôb. Bledé ale aj tmavšie odtiene dreva, s opierkou rúk aj bez nej, moderný či rustikálny dizajn, ale aj kombinované s čalúneným sedákom a mnohé iné varianty. Našťastie žijeme v dobe, kedy si vieme vybrať stoličky presne podľa našich predstáv a nemusíme robiť žiadne zbytočné kompromisy. Najmä internetová ponuka je neskutočne pestrá a stoličky z masívu tam viete zohnať za naozaj bezkonkurenčné ceny, najmä vo výpredajoch. Tak na čo ešte čakáte? Stoličky z masívu čakajú len na vás, stačí si vybrať tie svoje!