Tenisky naše každodenné

Štandardný

Obuv je nielen pre ženy, ale aj pre niektorých mužov obrovskou vášňou. Niet sa čomu čudovať, veď topánky dokážu oživiť akýkoľvek outfit a dodajú mu štýl a originalitu. Napríklad také tenisky. Ak si myslíte, že sú vhodné akurát tak na váš voľný čas a športovanie, veľmi sa mýlite. Môžete ich totiž nosiť takmer kdekoľvek. Na prechádzku v prírode, dovolenku, nákupy v meste, stretnutie na káve s priateľmi, dôležité rande alebo dokonca aj do práce. Je to veľmi univerzálna obuv, ktorú navyše ľahko skombinujete s akýmkoľvek štýlovým oblečením a čo je najlepšie, môžete ju nosiť bez ohľadu na to, či máte 20, 30 alebo hoci aj 70 rokov. Tenisky vám dodajú mladistvý vzhľad a to nikdy nie je na škodu.

tenisky

Biele tenisky kamkoľvek

Biele tenisky sú fenomén!

Rozhodnúť sa v obchode len pre jedny tenisky sa vám môže zdať niekedy ako neľahká úloha, veď na trhu ich nájdete v tisícoch prevedení od tých najnenápadnejších až po extravagantné kúsky. Ak ale hľadáte také, ktoré využijete pri viacerých outfitoch, potom siahnite po nadčasovej bielej. Biele tenisky z módy nikdy nevyjdú, pôsobia elegantne, čisto a veľmi IN. Kombináciou s džínsami a jednoduchým topom nič nepokazíte, a môžete ich nosiť na množstvo spôsobov a to tak v športovom ako aj elegantnom looku. Počujete dobre, túto obuv si môžete obuť pokojne aj k sukni alebo dokonca šatám, čím vytvoríte veľmi originálny a nápaditý outfit a na ulici budete neprehliadnuteľná.

tenisky

Dokonalý ležérny outfit

Ako vybrať tenisky?

Pri kúpe tenisiek si ich najprv dôkladne prezrite, poprechádzajte sa v nich a hlavne ich nakupujte len v kvalitných predajniach, kde sa vám vedia zaručiť za ich kvalitu. Tenisky musia byť v prvom rade dokonale pohodlné a pri chôdzi nesmú vašim chodidlám spôsobovať žiadny nekomfort. Siahnite po teniskách z odolného materiálu. Nemusí ísť len o kožu, dnes sa väčšina kvalitných tenisiek vyrába zo syntetických materiálov, ktoré sú nielen pevné a odolné, ale aj dlho vydržia. Ak sa vám v obchode zapáčili tenisky vo výrazných farbách či vzoroch, uistite sa, že sa budú hodiť k oblečeniu vo vašom šatníku, aby vám nakoniec len tak zbytočne neležali v skrini. Lepšou voľbou sú tie v neutrálnych farbách, no určite sa nemusíte vyhýbať aj pestrejším farbám.