Tenisky ako súčasť každého šatníka

Štandardný

Topánky sú slabosťou každej jednej ženy a to bez ohľadu na to aký štýl obliekania preferuje, akú má postavu alebo vek. Samozrejme každá z nás sa pri kupovaní topánok zameriava na iný štýl. Ale aj tá najelegantnejšia dáma nedá dopustiť na pohodlie, ktoré so sebou prinášajú tenisky. Poznáte niekoho, kto by vo svojom šatníku nemal tenisky? Asi ťažko! Sú jednoducho nevyhnutnou šúčasťou nášho šatníka a nosiť sa dajú takmer ku všetkému oblečeniu. Že si ich neviete predstaviť so sukňou alebo šatami? Potom asi nesledujete najnovšie módne trendy.  Práve táto kombinácia žne momentálne obrovský úspech a to tak u bežných ľudí ako aj u svetových celebrít.

Tenisky

Majú svoje čaro, sú pohodlné a dajú sa skombinovať s čímkoľvek.

Aké tenisky sa nosia?

Tenisky majú svoje čaro, ktorému podľahne každý z nás. Sú dokonale pohodlné, štýlové a skrášlia aj ten najobyčajnejší outfit a dodajú mu potrebný šmrnc. Mimoriadnej obľube sa tešia najmä tzv. plátenky, ktoré sú IN už nejaký ten rok a vyzerá, že ešte aj chvíľu budú. Je jedno či máte 20, 30 alebo 50 rokov. Plátenky sa hodia každej vekovej skupine a vlastne zrelším ženám dodajú mladistvý vzhľad a sviežosť, čo nie je nikdy na zahodenie. Okrem pláteniek sú výbornou voľbou aj akékoľvek iné tenisky a to najmä v bielej farbe. Rovnako aj odtiene sivej, ružovej alebo šialene mnohofarebné. Základom úspechu je najmä to, aby ste ich dokázali vhodne skombinovať s oblečením a doplnkami.  Vytvoríte tak nápaditý outfit, ktorý sa na ulici nezaobíde bez povšimnutia.

Tenisky

Tenisky sú obľúbené u všetkých vekových kategóriach.

Tenisky – ako ich nosiť?

Môžete si byť istí, že tenisky sa stanú vašim verným kamarátom a oceníte ich vždy vtedy, keď sa vám zažiada obuť si niečo pohodlné a pekné zároveň. Krásne ukážu v kombinácii so slim džínsami a košeľou, no rovnako tak aj s mikinou, blúzkou či svetrom – najmä ak siahnete po trendovom oversize svetri. Ak máte radi extravaganciu, nebojte sa obuť si tenisky napríklad k sukni a to tak ku krátkej ako aj k dlhej maxisukni. Výsledok vás určite milo prekvapí a časom možno získate odvahu nato, aby ste si ich obuli aj k šatám a obohatili to napríklad peknou rifľovou alebo koženou bundou.