Tepláky – oblečenie nielen na doma

Štandardný

Poviem vám, tepláky sú moja srdcovka. Aj keď v nadpise článku vás vyzývam na zmenu postoja voči tomuto mimoriadne pohodlnému kúsku oblečenia, úprimne, sama sa v nich predstavujem doma sediac alebo ležiac na sedacej súprave a pozerajúc niečo zaujímavé v televízii. To je ale môj prvotný dojem. Predpokladám, že veľmi podobný bude aj ten váš. Ale naozaj to nie je len o tomto. Dnes je, našťastie, úplne iná doba. Dnes si možno dovoliť cítiť sa príjemne aj mimo domova, a to doslova v hocičom. Avšak pozor. Nemyslím si totiž, že tepláky sú len tak hocijaké. Je to hlúpy predsudok, ktorý sa vám v nasledujúcich riadkoch pokúsim „vytĺcť z hlavy“. Samej sebe sa mi to už podarilo.

tepláky

Niektoré ako tepláky ani nevyzerajú…

Tepláky na svetle sveta

Niektoré dizajny a vzory teplákov sú jednoducho tak nádherné, že by bola nesmierna škoda sa v nich neukázať v uliciach. V dnešnej dobe patria k výkrikom módy, ktorej sa už (takmer) žiadne medze nekladú. Prím v nej totiž hrá originalita. A také krásne imidžové tepláky sú jednoznačne veľmi zaujímavé. Keď k nim vhodne zladíte tenisky, tričko alebo mikinu, tak z toho môže vzniknúť vzrušujúci outfit. Ľudia majú radi šokujúce veci. Duplom v móde. Tam sú priam žiaduce.

tepláky

A tie vzory…

Imidž nie je na nič

Práve pre obrovský výber štýlového oblečenia sa dostáva imidžu väčšia hodnota. Čo sa týka teplákov, tie nám poskytujú výnimočnosť napríklad svojím strihom. Majú buď tradičné, alebo extravagantne nízko položené pudlo. To prischlo najmä štýlu hiphop-u. Okrem strihu vedia nadobudnúť tepláky iný look aj vďaka hrúbke a typu materiálu, a v neposlednom rade prostredníctvom vzorov, farieb a potlačí. Najmä Adidas, Nike a Air Jordan majú veľmi pohodlné a štýlové kúsky vo svojom portfóliu. Stačí už len navštíviť jednotlivé internetové obchody, resp. stačí aj jeden, ktorý bude obsahovať napríklad tieto športové značky, a naskytá sa vám tak obrovský priestor pre výber tých vašich originálov.