Pánska košeľa – nevyhnutnosť vo vašom šatníku

Štandardný

Pánska košeľa pristane každému chlapovi

Poriadny chlap nenosí vyťahané mikiny, poriadny chlap nosí košele. Na Slovensku má z nejakého nevysvetliteľného dôvodu množstvo chlapov averziu voči košeliam a to je veľká škoda. Ženy totiž milujú elegantných mužov so zdravým sebavedomím, ktorí sa o seba navyše dobre starajú. Pánska košeľa vyzerá dobre na ktoromkoľvek chlapovi a ten, kto tvrdí opak, zjavne o móde veľa nevie. Obliecť si košeľu nemusí hneď znamenať nudný oblek a kravatu, pánska košeľa sa už dnes nosí doslova s hocičím. Kombinovať ju môžete s formálnym, ale aj neformálnym oblečením ako napríklad s nohavicami, riflami, svetrom či nejakým trendy tričkom. Fantázii sa medze nekladú!

Pohodlná pánska košeľa

Pánska košeľa nemusí byť len súčasťou obleku.

Pánska košeľa – ktoré košele by vo vašom šatníku nemali chýbať?

Tepláky a mikiny sú síce fajn, no nechajte si ich na pohodlné leňošenie u vás doma. Vo vašom šatníku by mali prevládať trendy kúsky, v ktorých vyzeráte elegantne a štýlovo, no zároveň sú dostatočne pohodlné. Pánska košeľa je „must have“ a čím viac kúskov máte, tým lepšie pre vás. Úplným základom je biela košeľa, ktorá má naozaj široké spektrum využitia a hodí sa ku všetkému. Pokojne si zaobstarajte viac kusov a to tak s dlhým ako aj krátkym rukávom. Ďalej neoľutujete, ak do svojho šatníka zaradíte denim pánsku košeľu – riflovina je nesmrteľná a vám dodá mladistvý vzhľad a budete pôsobiť príťažlivo a neprehliadnuteľne. Samozrejme netreba zabúdať ani na flanelovú pánsku košeľu (najlepšie károvanú) alebo nejakú tmavú (čiernu či tmavomodrú) košeľu, v ktorej budete elegantní a tajomní zároveň.

Denimová pánska košeľa

Denimová pánska košeľa môže oživiť každý šatník.

Pánska košeľa – magnet na ženy

Pohľad na dobre oblečeného muža s pekným úsmevom dostane každú ženu a je úplne jedno, či je zadaná alebo voľná. Štatistika hovorí, že ženy považujú mužov v košeli za úspešnejších, bohatších a lepších partnerov než mužov v tričkách. Každý chlap by sa mal vedieť dobre obliecť, predovšetkým teraz, keď štýlové oblečenie nie je len otázkou veľkých peňazí. Nakúpiť sa dá aj za rozumnú cenu, stačí mať vkus a poznať najnovšie módne trendy. Samotná pánska košeľa vám úspech nezaručí, treba ju vedieť zladiť s ostatným oblečením a zvoliť vhodnú obuv a doplnky. Ku košeli sa hodia nielen kvalitné kožené topánky, ale aj bežná obuv ako tenisky či plátenky. Okuliare, hodinky a opasok už len zaklincujú konečný outfit a vy budete neodolateľní.