Tv do auta – prenosné, praktické, no skutočne aj bezpečné riešenie?

Štandardný

Pre špecifiká v prostredí auta je nutné zvážiť akúkoľvek doplnkovú výbavu, hlavne čo sa týka elektroniky. Tv do auta je jednou z možných riešení, ako sa odreagovať, mať na dosah rôzne aktuality a hlavne vyhnať nudu a absolútne ticho za vaším volantom. Kúpe tv do auta dnes môže predchádzať len pár klikov vďaka rôznym internetovým obchodom, čo vám nezaberie ani minútku. Je to však pomerne dôležité rozhodnutie, ktorým by ste mali mať jasno v základnej otázke – ste naozaj schopný zodpovednej manipulácie s tv do auta? Budete ju využívať efektívne, a to predovšetkým pre vlastné poznanie a chvíľkový relax?

tv do auta

TV do auta zabaví na dlhé hodiny.

Na používanie tv do auta musíme najskôr dospieť

Pre bezpečnú manipuláciu si vyberajte z modelov, ktoré sú medzi dostupným sortimentom označené ako prenosné televízie do auta. Ich váha sa pohybuje približne na úrovni 1,3 až 1,5 kg. Ideálna veľkosť uhlopriečky je 40 cm, no ak máte širší priestor vo vozidle, výborné šoférske aj technické zručnosti, môžete si dovoliť „väčšiu skrinku“. Okrem ďalších základných technických detailov majú byť tieto televízory dodávané s napájacím a aj s prepojovacím AV káblom. Rozlíšenie obrazu v HD Ready kvalite je pre tieto priestory postačujúce. Obraz vám nemôže znemožňovať výhľad na vozovku a rovnako musíte opatrne zaobchádzať s nastavením hlasitosti.

tv do auta

TV do auta je skvelý relax na cestách.

TV do auta používame len “Tu a Teraz“

Mnohí užívatelia pre zvýšenú bezpečnosť využívajú časovač vypnutia. Tv do auta im tak „robí spoločnosť“ len na istom úseku, napríklad pri únavnej monotónnej ceste na diaľnici. Rovnako je tv do auta skvelou výbavou, keď už cestujete spamäti (cesta z práce, do školy) alebo sa obávate mikrospánku. Svoju tv do auta si vyberajte aj podľa dizajnu, kvalitného LED podsvietenia a rozhodnite sa, či je pre vás model s rozšírenými funkciami skutočne nevyhnutný.