Zážitky vo vysokom rozlíšení vám prinášajú tie najlepšie tv do auta!

Štandardný

Ak viete, ako si vybrať vhodnú tv do auta, máte istotu, že na cestách sa už rozhodne nebudete nudiť! Je to skvelé riešenie, ktorým si znásobíte pohodlie a budete mať na dosah všetky aktuálne informácie. Online vysielanie si s televízorom do auta užijete všade, kde je pokrytie digitálnym televíznym signálom. Nezmeškajte svoju príležitosť a rozhliadnite sa po nových, exkluzívnych modeloch vhodných na využitie do auta. 

tv do auta

Takto vyzerala tv do auta v minulosti.

Tv do auta – v exkluzívnych a rovnako aj praktických modeloch  

Vo vašom vozidle sa bude perfektne vynímať tv do auta na príjem digitálneho vysielania v systéme DVB-T a s HD rozlíšením. LED monitor disponuje USB a SD vstupom na prehrávanie filmov, hudby a fotografií. Televízor do auta dokáže automaticky vyhľadávať kanály vďaka zabudovanému digitálnemu tuneru. Praktickým riešením je aj televízia do auta v podobe stropných výklopných monitorov s DVD prehrávačom a FM modulátorom na prenos zvuku do autorádia. Niektoré modely zodpovedajú aj náročnejším požiadavkám, čo sa týka predovšetkým dizajnu. Televízor do auta musí taktiež ladiť s farbami v interiéri vášho vozidla. Preto je už bežnou aj možnosť výmeny krytu v rôznych odtieňoch. 

tv do auta

Tv do auta vyzerá v súčasnosti aj takto.

Pre viac smiechu a zábavy v aute

Ako sa postarať cestujúcim o zábavu a pohodlie na zadných sedadlách? Možností je taktiež dosť, no jednou z nich je tv do auta zabudovaná v opierke. Opierky disponujú viacerými možnosťami pripojenia externých zariadení. Prioritou je perfektná DVD mechanika, USB, SD/MMC/MS vstup. Cestujúci si tak pozrú obľúbený film, vypočujú hudbu, vďaka niektorým tv do auta sa aj zabavia pri hre. 

Ak spomíname exkluzívne modely tv do auta, do tejto kategórie jednoznačne spadajú aj LCD monitory v spätnom zrkadle. Ponúkajú jednoduchú inštaláciu tým, že sa iba zacvaknú na pôvodné spätné zrkadlo.  Sú super tenké, s hrúbkou maximálne do 19 mm. Tie najnovšie tv do auta v spätnom zrkadle umožňujú pripojiť DVD, GPS, cúvaciu kameru a rôzne iné video signály. Majú aj vstup AV2 pre parkovaciu kameru. Ten sa ten sa automaticky aktivuje po zaradení spiatočky. Preruší sa sledovaný obraz zo vstupu AV1. Samozrejme, len po dobu cúvania. Vy však z tejto ponuky nevycúvajte! Venujte pozornosť práve tej, ktorá vás môže čo najpríjemnejšie sprevádzať na cestách!