Vesta – skvelá bodka každého outfitu, ktorá pomáha korigovať nedostatky postavy

Štandardný

Pre dámske vesty existuje toľko rôznych druhov, prevedení a štýlov, že len ťažko sa nájde dáma, ktorá by vo svojej zbierke nevlastnila aspoň jeden takýto kúsok. Vesty, či už zimné, zateplené, športové, flísové, kožušinové, kožené, vlnené, ale aj veľmi elegantné úpletové či zo zmesi rôznych materiálov ako je viskóza, polyamid, elastan… Výber je naozaj pestrý už len čo sa týka materiálov, nehovoriac ešte o strihoch, farbách a ostatných detailoch, ako je napr. výrazný šálový alebo atypicky strihaný golier, opasok či strapce. Vesta tak môže byť nielen veľmi štýlovým a efektným kúskom vašej garderóby, ale aj praktickým módnym doplnkom, ktorý príjemne zahreje a dokáže skvele korigovať aj prípadné nedostatky postavy. Naviac práve pomocou vesty môže byť váš outfit každý deň iný a zaujímavý, pretože vesty sú, podobne ako košele a kardigany, ideálnym prvkom pre trendové vrstvenie.

vesta

Vesta si nájde uplatnenie v elegantnom, tak aj voľočasovom outfite.

Vesta vytvaruje vašu postavu a koriguje jej nedostatky

Aj vás trápia nejaké kilečká navyše alebo nesúmerná postava? Okrem účinných trikov so spevňujúcim a zoštíhľujúcim spodným prádlom, ktoré už každá z vás určite veľmi dobre pozná, existujú aj iní pomocníci, ako napr. vesta či kardigan, ktorý tiež dokážu vytvarovať postavu, zakryť jej nedostatky a vyzdvihnúť to, čo je pekné. Pekne tvarovaná vesta ležérne previazaná opaskom napríklad pekne vytvaruje chýbajúci pás a vesty s hlbokým véčkovým výstrihom doplnené dlhším šperkom zase lichotia objemnejšiemu hrudníku. Pri plnších krivkách radšej vynechajte veľmi objemné a huňaté kožušinové vesty, ktoré vám zbytočne pridajú kilá navyše. Dôležité však je vybrať aj správnu dĺžku vesty, ktorá by nikdy nemala končiť pri problémových partiách, pretože zbytočne upozorní na to, čo má ostať skryté.

Vesta

Vesty patria k štýlovým kúskom oblečenia, ktoré sa nachádzajú v šatníku asi každej dámy.

Vesta na každý deň a na každú príležitosť

Vhodne zvolená vesta nájde svoje uplatnenie v elegantnom aj voľnočasovom ležérnom outfite, treba len nájsť tie správne kombinácie a vesta sa stane vašim každodenným spoločníkom, či už do práce alebo do kina, na nákupy do mesta aj na cestovanie a dovolenky. Vesty sú jednoducho stále veľmi trendy kúsok.