Vstavaný digestor – ideálny pre menšie priestory

Štandardný

Vstavaný digestor je ideálny pre tých, ktorí dávajú prednosť neprerušenej linke. Tieto odsávače pár sú zväčša integrované do nástenných jednotiek nad varnou doskou. Vstavaný digestor pár je viac-menej skrytý v kuchynskom nábytku. V závislosti na veľkosti digestora môže ostať v hornej jednotke ešte miesto na odloženie menších nádob na varenie. Vstavané digestory sú veľmi diskrétne zariadenia, a napriek svojej efektívnej činnosti sú takmer nepostrehnuteľné. Ak si teda zakladáte na pohodlí a dizajne v kuchyni, zvážťe kúpu plne zabudovateľného odsávača pár.

vstavaný digestor
 Vstavaný digestor Hidden v elegantnom prevedení 

Najväčšie výhody vstavaných digestorov

Vstavaný digestor je plne zabudovateľný, a aj keď je takmer úplne skrytý, plní svoje úlohy rovnako efektívne ako iné modely digestorov. Jeho hlavnou výhodou je, že zaberá oveľa menej miesta, takže je skvelým riešením pre menšiu kuchyňu. Neznamená to ale, že ho nemôžete použiť aj na vôčšie priestory. Pretože  je nenápadný, nijako neovplyvňuje dekoráciu kuchyne. Vstavaný odsávač pár nám tiež poskytuje väčšiu flexibilitu, pokiaľ ide o usporiadanie kuchyne. Pri výbere zabudovateľného digestora venujte pozornosť aj jeho účinnosti. Dostatočne vysoký výkon zaručuje čistý vzduch a čistotu počas varenia. Veľmi dôležitá je aj možnosť regulácie výkonu ventilátora, ktorá umožňuje prispôsobiť spôsob prevádzky spotrebiča a jeho hlučnosť. S týmito funkciami si môžete byť istí, že zabudovaný digestor bude vždy fungovať čo najefektívnejšie. Skontrolujte si tiež možnosti, ktoré vám daný model ponúka pre čo najlepšie využitie.

vstavaný digestor
Veľmi efektné riešenie vstavaného digestora do varnej dosky

Spôsoby ovládania

Bezkontaktné ovládanie digestora znamená čistejšiu kuchyňu. Počas varenia sú vaše ruky nie vždy úplne čisté, takže čím menej zariadení sa dotknete, tým lepšie. Vstavaný digestor je možné diaľkovo ovládať dvoma spôsobmi: pomocou diaľkového ovládača alebo aj cez aplikáciu. Okrem toho vám digestor poskytuje aj účinné osvetlenie, ktoré vám umožní bezpečne používať varnú dosku a taktiež priestor okolo nej. Vstavaný digestor vám  dokáže zaručiť maximálny komfort používania a vysokú efektivitu pri čistení vzduchu vo vašej kuchyni.