Tá najkvalitnejšia auto hifi sústava? Podľa čoho si ju treba vyberať?

Štandardný

Každý chceme svoje pohodlie v aute zvyšovať na maximum! Reakciou na to sú aj precízne navrhnuté auto hifi sústavy pre ešte lepšie akustické stvárnenie. Kreujte si svoje zvukové zážitky podľa vlastných predstáv! Určite sa nájde hneď niekoľko auto hifi zariadení, ktoré vám všetko umožnia, a to do najmenších detailov.

auto hifi

Auto hifi zostava dodá autu šmrnc.

S auto hifi príslušenstvom aj na ďalekých cestáchO všetkom rozhodujú ich TOP úžitkové vlastnosti!

Vyberajte si zo značkových auto hifi produktov, ktoré už majú na trhu silné pôsobenie a meno. Nehľadajte len jedinečnosť produktov, ale predovšetkým jednoduchú manipuláciu, montáž a dlhú životnosť. Ak vás auto-hifi sústava dokáže príjemne prekvapiť aj pôsobivým dizajnovým stvárnením, je to o bonus viac. V tých najlepších kompletných auto-hifi sústavách hľadajte dvojitý subwoofer s výkonom až 1600 W. K podobným TOP úžitkovým vlastnostiam patrí napríklad aj citlivosť zvuku 90 db. Takmer všetky moderné súbwoofery do auta majú 12 V vstup pre perfektný svetelný efekt. Majú frekvenčný rozsah až do 1000 Hz a odopínateľný filcový poťah. Aj vám sa to už zapáčilo? A to je len jeden komponent vrátane celej perfektnej auto-hifi zostavy!

auto hifi

Auto hifi môže mať aj takúto podobu.

Čím ďalším dokáže moderná auto hifi sústava presvedčiť o svojich kvalitách?

Súčasťou každej novej auto hifi zostavy je aj zosilňovač s vysoko a nízkoúrovňovými vstupmi. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby sa dosahovala nízka rezonancia. Zosilňovače tých najlepších auto hifi sústav majú výkon 500 W a low-pass filter v rozsahu nastavenia od 50 až 250 Hz. K ďalším TOP produktom, bez ktorých sa v žiadnom prípade nedá hovoriť o kompletnej auto-hifi zostave, patria aj reproduktory do auta. Efektívne reproduktory s výbornou basovou zložkou sa najčastejšie vyznačujú priemerom 165 mm. Niektoré umožňujú dodatočné nastavenie úrovne výškového reproduktora. Pre ešte lepšie akustické podmienky sa odporúča investovať do kvalitných tlmiacich materiálov. Tie umožňujú odstrániť nežiaduce frekvencie, potláčajú hluk a znižujú vibrácie. Pri montáži sa určite nezaobídete ani bez reproduktorových káblov. Viacerí odporúčajú vybrať si ich v kompletnej sade a z kvalitnej OFC medi. To všetko len pre váš čo najlepší pôžitok z hudby!