Vyberáme pánske košele pre ženícha

Štandardný
Pánske košele

Takouto čierno-bielou klasikou určite nič nepokazíte

Svadba je výnimočná udalosť, ktorej sa len ťažko môže vyrovnať nejaká iná príležitosť v našich životoch, nuž a výnimočná udalosť si žiada aj výnimočné oblečenie. Platí to najmä v prípade nevesty, avšak ani pri výbere ženíchovho oblečenia by sa nemalo nič ponechať náhode a tak sa dnes pozrieme na to, ako vyberať pánske košele vhodné na deň s veľkým „D“.

5 bodov, ktoré si treba ujasniť  pred tým, než začnete s výberom pánskej košele

1. Štýl

Pri výbere pánskej košele na svadbu je v prvom rade dôležité ujasniť si štýl svadby. Bude sa niesť v honosnom a formálnom štýle alebo skôr pôjde o nie príliš formálnu svadbu v uvoľnenej atmosfére?

2. Farba

pánske košele

Bielu košeľu môžete skombinovať aj s krémovým oblekom

Ďalej je dôležité rozmyslieť si, do akej farby budete chcieť košeľu ladiť. Na výber totižto budete mať klasické biele pánske košele, ktoré sú vhodné najmä do luxusného smokingu v prípade vyššie spomínanej honosnej svadby. Ženíchova košeľa však môže byť zladená napr. aj s farbou nevestinej kytice či s farbou, v ktorej duchu sa bude niesť celá svadobná výzdoba.

3. Materiál

Výber materiálov, z ktorých sú pánske košele zhotovené, tiež nie je malý, takže aj v tomto smere si treba ujasniť, či chcete siahnuť po kvalitnejších a drahších kúskoch alebo vám postačí aj „zlatá stredná cesta“. Každopádne však treba hľadieť aj na to, z akých materiálov bude vyrobené ženíchové sako, nohavice, prípadne vesta, aby v nich príliš drahá alebo naopak príliš lacná košeľa nevyznievala doslova komicky.

4. Strih

Chcete priliehavú SLIM košeľu, ktorá dá vyniknúť vašej postave, alebo naopak chcete zvoliť niečo menej formálne a viac pohodlné, teda voľnejší strih? V tomto prípade opäť treba brať

Pánske košele

Ženích môže experimentovať s farbou, vzormi aj doplnkami

do úvahy aj to, ako bude vyzerať pánska košeľa v kombinácii so sakom, prípadne vestou.

5. Doplnky

Ešte pred tým, než si začnete prezerať svadobné pánske košele v obchodoch, je dobré ujasniť si, aké doplnky budete k svojmu svadobnému outfitu voliť. Chcete mať kravatu alebo motýlika? Budete mať aj manžetové gombíky? Aké zvolíte topánky? Aj takéto informácie sú totižto dôležité, ak si chcete vybrať správnu pánsku košelu na svadbu!