Výkonný voltmeter do auta pre okamžité zistenie stavu autobatérie a akumulátora

Štandardný

Ponáhľate sa do práce a vaše auto nie a nie naštartovať? Žiaden dobrý mechanik vám neodpovedá na hovor? Horšie je to, že sami si neviete poradiť. Práve pre takéto situácie treba rozšíriť výbavu vo svojom aute o aj o kvalitný voltmeter do auta. Nie je navrhnutý tak, aby s najväčšou presnosťou odhalil každú poruchu, no zaručene vám zníži počet nenaštartovaní spôsobených slabou autobatériou. Za predpokladu, že svoje auto štartujete niekoľkokrát za deň, treba sledovať aj vplyv ďalších spotrebičov. Napätie autobatérie dokáže výrazne ovplyvniť aj autoalarm, autorádio, svetlá a pod.

voltmeter do auta

Voltmeter do auta pomáha vodičom.

Štartujte ako profesionáli. Predtým však skontrolujte stav autobatérie 

Voltmeter do auta vyhodnotí presné aktuálne hodnoty, čím podnieti lepšiu starostlivosť o akumulátor a niekoľkonásobne predĺži jeho životnosť. Je to výborný doplnok do auta na prevenciu rôznych chybičiek akumulátora a na kontrolu dobíjania autobatérie. Práve to je častým kameňom úrazu pri zlom štartovaní, respektíve pri nenaštartovaní motora. Aktuálny stav vášho akumulátora nezistite inak. Len tak, že si zaobstaráte voltmeter do auta. Meranie a zobrazovanie napätia bude odteraz úplnou hračkou. Ak si zakúpite digitálny voltmeter do auta, namerané hodnoty sa vám zobrazia na prehľadnom podsvietenom LCD displeji. Rozhodnite sa len pre taký voltmeter do auta, ktorý bude garanciou bezpečnej a rýchlej prevádzky.

voltmeter do auta

Voltmeter do auta pomáha odhadnúť problémy.

Použite voltmeter do auta na monitorovanie napätia pri akomkoľvek probléme so štartom vozidla

Radšej včas, ako keď už bude neskoro. Väčšina nových digitálnych voltmetrov do auta sa jednoducho používa aj na meranie napätia v obytných prívesoch, karavanoch a v nákladných autách. Moderný voltmeter do auta je vhodný do každej autozásuvky (cigaretového zapaľovača). Pri inštalácii a meraní sa vždy odporúča najprv vyčistiť prípojku zapaľovača. Mnoho užívateľov si toto odporúčanie príliš nepripúšťa. Potom sa môže stať, že vplyvom menších nečistôt z prípojky voltmeter do auta meria s väčšou odchýlkou. Po zakúpení voltmetra do auta si skontrolujte pribalený návod na namerané hodnoty a k nim prislúchajúci stav autobatérie. To znamená, že jednotlivé hodnoty vás upozornia na dobrý stav autobatérie, ale aj na nutné nabitie. Mnoho výrobcov uvádza, že ak voltmeter do auta nameria hodnotu pod 12V, ide už o zlý nevyhovujúci stav na štartovanie vozidla. Zlou autobatériou dokážete podnietiť veľa ďalších porúch v aute. Voltmetre do auta už obsahujú aj ochranu pred poruchou a poškodením. Väčšina z nich meria s presnosťou na +/-1%. Absolvujú test presnosti pred odoslaním akejkoľvek informácie. Geniálne riešenie aj pre váš automobil!