Výlet loďou po niektorej európskej rieke 

Štandardný

    Uvažujete o tom, že už v tejto dovolenkovej sezóne sa konečne vydáte na výlet loďou po niektorom zo známych riečnych tokov?  Výber je pestrý, cestovné agentúry majú v  ponuke množstvo rozmanitých destinácií  po najkrajších riekach Európy. Plavba a  výlet loďou môže byť pre niekoho spestrením a výbornou alternatívou k dovolenkám, počas ktorých trávime väčšinu času na pláži a ubytovaní all inclusive v nejakom hoteli.  

pohár na lodi
Plavba loďou môže predstavovať príjemné spestrenie vašich výletov.

Výlet loďou je zaujímavou alternatívou 

    Výletné plavby po rieke môžu byť zaujímavou formou rekreácie pre všetkých, ktorých už nebavia tradičné dovolenkové pobyty. Potrebujú zažiť niečo iné a zvláštne. Výlet a  pobyt na palube lode je spojený  s rôznymi pohľadmi na riečne brehy a  krajinu okolo. Počas zastávok je výlet spestrený s prehliadkou a spoznávaním pamiatok, miestnej architektúry, histórie a kultúry, so zabezpečeným  komfortom a  relaxom po návrate priamo na palube výletnej lode.

výletná loď na mori
Z palube výletnej lode si budete môcť užívať netypickú perspektívu.

Ktorý výlet loďou si ale vybrať? 

     Pred výletom loďou sa oplatí vopred nastaviť tak, že pôjde o úplne iný typ cestovania ako lietadlom či autom. To však neznamená, že je to menej pohodlné. Moderné výletné lode poskytujú podmienky nie horšie ako v luxusných hoteloch. V závislosti od programu zájazdu sa môžete spoľahnúť na pomoc kvalifikovaného palubného tímu a vychutnať si pestrý program. 

    Jednotlivé výletné lode sa líšia predovšetkým veľkosťou a štandardom, ale nielen. Líšia sa aj počtom a špecifickosťou dostupných atrakcií a ponúkaných služieb. Pred nákupom zájazdu sa oplatí venovať tomu pozornosť. 

Možnosť nadväzovania sociálnych kontaktov

     Niektoré moderné výletné lode sú skutočnými „plávajúcimi mestami“. S bazénmi, obchodmi, diskotékami a reštauráciami. Ak chcete spoznať nových ľudí z celého sveta, môže to byť skvelá voľba. Ak však očakávate relax, pokoj a pohodu, potom sa  oplatí  hľadať ponuky výletov, ktoré ľudí na párty príliš neprilákajú. 

     Lode sa líšia aj vybavením, rozlohou kajút a apartmánov. Niektoré z nich lepšie vyhovujú aj potrebám rodín s deťmi alebo seniorov. Ako pri každom inom zájazde, aj pred kúpou výletnej plavby loďou sa oplatí dôkladne zvážiť, aké sú naše očakávania od toľko potrebnej dovolenky.